Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Nowa kampania marketingowa marki Chwastox

Autor:

Dodano:

„Jednak Chwastox!”. To hasło nowej kampanii marketingowej firmy Ciech Sarzyna.

Ciech Sarzyna wystartowała w marcu z szeroko zakrojoną kampanią marketingową swojego herbicydu zbożowego – marki Chwastox. Poza reklamami w telewizji, internecie, radiu i prasie rolniczej, do wyboru tego środka chwastobójczego zachęcać będzie wielka loteria Chwastox, w której na klientów firmy czeka ponad 3000 nagród – w tym voucher na opryskiwacz polowy o wartości 50 tys. zł oraz drony, które można wykorzystać np. do lustracji swoich pól.

- Rozbudowane działania marketingowe zaplanowane w ramach kampanii „Jednak Chwasox!” mają na celu przede wszystkim przypomnienie rolnikom, zwłaszcza młodym, że Chwastox to herbicyd zbożowy powszechnie stosowany w Polsce, sprawdzony i doskonale przystosowany do polskich warunków. Celem kampanii jest również podkreślenie, że Chwastox jest środkiem nieustannie doskonalonym i dopasowywanym do oczekiwań polskich rolników dzięki intensywnym działaniom badawczo-rozwojowym prowadzonym w laboratoriach Ciech Sarzyna – podaje firma.

- Chwastox to wiodąca w Polsce rodzina środków chwastobójczych, od lat ciesząca się uznaniem wśród profesjonalnych rolników oraz amatorów doskonale utrzymanych trawników. Wiele lat tradycji Ciech Sarzyna w produkcji środków ochrony roślin, innowacyjne technologie i najlepsi eksperci, to gwarancja najwyższej jakości naszych produktów. Chcemy po raz kolejny przypomnieć polskim rolnikom, zwłaszcza młodym, że nie muszą szukać skutecznego sposobu do walki z chwastami u zagranicznych producentów. Znakomity preparat, dopasowany do ich potrzeb i oczekiwań, powstał w Polsce. To stąd pochodzi bowiem Chwastox – mówi Jacek Skwira, dyrektor marketingu w biznesie agro Grupy Ciech.

Wszystkie osoby, które od 1 marca do 31 maja br. kupią produkty z gamy Chwastox, mogą wziąć udział w losowaniu ponad 3000 nagród – w tym dronów czy profesjonalnych nawozów dolistnych Sarplon Zboże. Nagrodą główną w loterii jest voucher na opryskiwacz polowy o wartości 50 000 zł.

×