Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Trzy lata gwarancji na ciągniki Case i Steyr

Autor: mw

Dodano: 15-03-2019 08:00

Case IH oraz Steyr wydłużają gwarancję na wybrane modele ciągników do 3 lat, proponując tym samym najdłuższy okres gwarancyjny dla tego typu maszyn na rynku. W przypadku pierwszej marki gwarancja obejmuje ciągniki z serii Puma, Optum i Magnum, w przypadku drugiej ciągniki z serii CVT i Terrus CVT.

Najdłuższa na rynku, 3-letnia, pełna gwarancja producenta z limitem 2500 godzin pracy będzie obejmowała wszystkie nowo zamówione ciągniki Puma, Optum oraz Magnum ze stajni Case'a oraz CVT i Terrus CVT z portfolio Steyra. Co dokładnie oznacza zmiana dla nabywców maszyn tych marek?

– Gwarancja producenta rozszerzona aż do 3 lat to pierwsza na rynku oferta, która zabezpiecza klientów marki Case IH i pozwala skupić się na bezkompromisowej pracy, nawet w najcięższych warunkach – tłumaczy Alicja Dominiak-Olenderek, brand communications manager Poland.

– 3-letnia gwarancja producenta na ciągniki to niezwykły komfort i poczucie bezpieczeństwa dla użytkownika, który może w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach – bez zmartwień, na dłużej. Jako firma wierzymy, że rolnicy to bohaterowie naszych czasów, którzy swoją codzienną pracą zapewniają̨ warunki do życia nie tylko sobie, ale i nam wszystkim. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić im pewność, której potrzebują – kontynuuje. 

Jak tłumaczy producent, komfort wydłużonej gwarancji to nie tylko pewność i poczucie bezpieczeństwa, ale również minimalizacja kosztów związanych z serwisowaniem maszyny. 
Według przedstawicieli marek Case IH i Steyr wydłużenie okresu gwarancyjnego to również zdecydowany wzrost wartości rezydualnej, czyli wartości maszyny w momencie jej odsprzedaży. Oznacza to, że maszyny Case IH będą od teraz jeszcze bardziej opłacalną inwestycją, a sama marka jeszcze pewniejszym partnerem.

×