Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Ursus C-385 w promocji. Można dużo zaoszczędzić

Autor: farmer.pl

Dodano: 12-07-2019 08:30

Firma Ursus proponuje jeden ze swoich topowych modeli C-385 w promocyjnej cenie. Specjalna oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Ursus C-385 należy do jednego z najpopularniejszych w naszym kraju segmentów ciągników. Teraz oferowany jest z rabatem wynoszącym 20 tys. zł, dzięki czemu można go nabyć już za 114 tys. zł netto. To jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez firmę; dostępne w promocji ciągniki standardowo wyposażone są już w układ klimatyzacji, za który normalnie trzeba dopłacić ok. 4 tys. zł.

Sercem ciągnika jest 4-cylindrowa jednostka wyposażona w turbosprężarkę i intercooler, osiągająca moc maksymalną 85 KM, spełniającą normę emisji spalin Stage IIIB. Za przeniesienie napędu odpowiada przekładnia 12+12 z mechanicznym rewersem. Umożliwia ona rozpędzenie się ciągnika do 40 km/h. 

Tylny TUZ ciągnika ma udźwig do 3100 kg. W maszynie zastosowano dwusekcyjny rozdzielacz, który opcjonalnie możne mieć trzy sekcje oraz dodatkowo dwie kolejne z przodu. Ponadto ciągnik dysponuje pneumatyczną instalacją do hamulców przyczep. WOM oferuje dwie prędkości: 540 i 1000 obr./min.

×