Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Innowacyjny Produkt Rolniczy 2019. Ruszyło zgłaszanie produktów do konkursu

Autor:

Dodano:

Już po raz piąty zapraszamy do zgłaszania produktów w konkursie organizowanym przez grupę PTWP, wydawcę miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl. Celem konkursu jest wyróżnienie pomysłów i działań, które przyczyniają się do poprawy warunków gospodarowania i funkcjonowania właścicieli oraz osób zarządzających gospodarstwami rolnymi.

Do udziału w konkursie zachęcamy wszystkich producentów i dystrybutorów nawozów, środków ochrony roślin i materiału hodowlanego, pasz i dodatków paszowych, budynków inwentarskich i ich wyposażenia, ciągników i maszyn rolniczych, programów i urządzeń wspomagających prowadzenie gospodarstwa rolnego oraz produktów finansowych.

Produkty można zgłaszać w jednej z dziesięciu kategorii:

Spośród zgłoszonych do konkursu produktów wyróżnienia zostaną przyznane przez Kapitułę powołaną przez redakcję „Farmera”. Równocześnie użytkownicy portalu farmer.pl i czytelnicy magazynu „Farmer”, głosując na portalu, wybiorą własne wyróżnienia.

Laureatów konkursu, zarówno wybranych przez jury jak i tych wytypowanych przez internautów, poznamy 7 listopada 2019 roku podczas uroczystej gali towarzyszącej VII edycji konferencji „Narodowe Wyzwania w Rolnictwie”.

Serdecznie zapraszamy do udziału i zgłaszania produktów.

Zgłoszenia przyjmujemy od 1.08. 2019 r. do 15.09.2019 r. za pośrednictwem formularza konkursowego.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie poświęconej wydarzeniu, w zakładce "Regulamin".

×