Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Spotkaj się z nami na Agro Show 2019!

Autor:

Dodano:

Przed nami kolejna edycja jednej z największych plenerowych wystaw rolniczych w Europie, czyli Agro Show. Tradycyjnie odbędzie się w Bednarach pod Poznaniem i potrwa od 19 do 22 września. Dla odwiedzających stoisko Farmera przygotowaliśmy mnóstwo nagród i atrakcji.

Tegoroczna wystawa już drugi raz potrwa aż cztery dni, zacznie się w czwartek 19 września, a zakończy w niedzielę. Nasze stoisko 322 E znajdować się będzie po prawej stronie od głównego wejścia, na drodze zwiedzania nr 3. 

Przez cały czas trwania Agro Show każdy z odwiedzających będzie mógł napić się aromatycznej kawy parzonej przez naszego baristę, wypocząć w strefie chillout oraz dostać upominkowy pakiet.

Od piątku zapraszamy również do wzięcia udziału w Farmerowym Kole Fortuny, to świetna zabawa, która rok temu przyciągnęła wiele osób i cieszyła się niesłabnącą popularnością do ostatnich chwil trwania targów. W zabawie mogą wziąć udział zarówno duzi jak i mali, a do wygrania będzie mnóstwo nagród w tym m.in. prenumeraty, nagrody specjalne i upominki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zeszłorocznej edycji wystawy. 

Do zobaczenia na Agro Show!

Transmisje na żywo, relacje z pokazów polowych, galerie maszyn i wiele innych przydatnych informacji znajdziecie w naszym serwisie specjalnym.

 

×