Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Zobacz, jak Farmer bawił się na Agro Show 2019

Autor:

Dodano:

W podpoznańskich Bednarach już po raz 21. odbyła się wystawa Agro Show. Na farmerowym stoisku na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Największą popularnością, podobnie jak w zeszłym roku, cieszyło się Farmerowe Koło Fortuny, w którym do wygrania było wiele upominków i przysmaków. Oprócz tego zachęcaliśmy do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, w chłodne dni częstowaliśmy aromatyczną kawą parzoną przez naszego baristę, a gdy dopisywała pogoda, zapraszaliśmy odwiedzających do naszej strefy relaksu na chwilę odpoczynku na leżakach.

Prenumeratorów, czytelników i wszystkich zainteresowanych portalem farmer.pl oraz miesięcznikam "Farmer" kolejny rok gościliśmy nanaszym stoisku. Tradycyjnie przygotowaliśmy wiele atrakcji, które skłaniały odwiedzających do wspólnej zabawy. Największą popularnością cieszyło się koło fortuny prowadzone przez Joannę Divinę z Radia Poznań. 

Tegorocznemu Agro Show przez trzy dni towarzyszyła pochmurna i nieco wietrzna pogoda, ale naszym sposobem na tę aurę była m.in. wyborna kawa parzona przez naszego baristę Emila. 

W niedzielę słońce postanowiło przedrzeć się przez chmury, co sprzyjało relaksowi i wygrzewaniu się na farmerowych leżakach w specjalnie przygotowanej strefie chillout. 

 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

×