Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Rozwój rynku środków ochrony roślin jako jeden z tematów konferencji "Farmera"

Autor: farmer.pl

Dodano: 03-10-2019 10:05

Podczas VII edycji konferencji "Narodowe Wyzwania w Rolnictwie" grono praktyków i specjalistów będzie dyskutować o sytuacji polskiego rolnictwa i możliwych kierunkach jego rozwoju. Wśród naszych prelegentów nie zabraknie Jacka Skwiry, portfolio menagera firmy Ciech Sarzyna, który opowie m.in. o rozwoju rynku środków ochrony roślin w Polsce i Europie.

Ciech Sarzyna, główny sponsor konferencji oraz producent m.in. linii produktów Chwastox, zaprezentuje dwa tematy podczas konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie, która odbędzie się 7 listopada w centrum targowo-kongresowym Global Expo w Warszawie. Pierwszy temat związany będzie z rozwojem rynku środków ochrony roślin w Polsce i Europie. Wystąpienie "Polski producent na globalnym i europejskim rynku środków ochrony roślin" rozpocznie się o godzinie 10.35.

Drugi poruszany temat będzie dotyczył szeroko rozumianego rozwoju technologii środków ochrony roślin, a podczas wystąpienia Jacek Skwira powie o optymalizacji zużycia środków ochrony roślin oraz o tym, jak ta technologia będzie rozwijać się w najbliższej przyszłości. 

Serdecznie zapraszamy na VII edycję konferencji "Narodowe Wyzwania w Rolnictwie".

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy wcześniej zarejestrować się poprzez formularz dostępny na naszej stronie.

 

Szczegóły spotkania oraz agenda

 

×