Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Narodowe Wyzwania w Rolnictwie: Innowacje które zrewolucjonizują rolnictwo i... powrót do przeszłości

Autor:

Dodano:

W jakim kierunku idzie technika rolnicza; w jakie innowacyjne rozwiązania warto inwestować; Bizon - król polskich pól - historia, jakiej nie znacie - o tym wszystkim już jutro podczas konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie porozmawiamy podczas sesji poświęconej technice rolniczej. Ale to nie wszystko...

W czwartek odbędzie się konferencja Narodowe Wyzwania w Rolnictwie. To już siódma edycja tej, cieszącej się dużym uznaniem rolników, imprezy. Podczasspotkania nie zabraknie ważnych tematów związanych z maszynami. Poświęcamy im osobny blok tematyczny "Technika rolnicza".

Wśród kluczowych tematów znajdzie się m.in. wykład pt. "10 innowacji, które zrewolucjonizują gospodarstwa rolnicze", czyli porozmawiamy o najnowocześniejszych rozwiązaniach i innowacjach ze świata maszyn. Które z nich to tylko dalekosiężne wizje konstruktorów, a które mogą się wkrótce stać rzeczywistością i pomóc w zwiększeniu efektywności i zysków gospodarstwa? Tego dowiecie się już jutro.

Patrzymy w przyszłość, ale nie odbiegamy od teraźniejszości i aktualnych problemów. Skąd wziąć pieniądze na zakup sprzętu? O tym w temacie "Finansowanie dla rolnika nie tylko z Unii". Z kolei szeroki temat ubezpieczeń zostanie podjęty w prelekcji "Zarządzanie ryzykiem w gospodarstwie rolnym".

A skoro mowa o sprzęcie, będzie można zapoznać się z nową ofertą siewników Sky przeznaczonych do zastosowań w uprawie konserwującej. Poruszony zostanie temat "na czasie" dotyczący nowoczesnych rozwiązań wspomagających i dokumentujących prowadzenie gospodarstwa i powiemy więcej o bezpłatnej i mobilnej dokumentacji prac polowych z aplikacją 365Pocket.

Przysłowiową wisienką na torcie będzie wykład "Bizon – jak powstawały legendarne, polskie kombajny". To nie lada gratka dla miłośników polskiej myśli technicznej i użytkowników tych legendarnych maszyn. Temat zaprezentuje inż. Józef Dębski, współtwórca kombajnów z rodziny Bizon, który opowie o wielu kulisach powstawania tych kombajnów, ich konstrukcji i faktach, o których nigdy oficjalnie nie mówiono.

Zarejestruj się szybko, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy do rejestracji i bezpłatnego udziału w konferencji!

×