Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Kobieta w ciąży zagryziona w lesie przez psy myśliwskie

Autor: Grzegorz Tomczyk

Dodano: 21-11-2019 18:12

Ciężarna 29-latka poszła na spacer do lasu ze swoimi psami w czasie, gdy trwało tam polowanie. Na kobietę rzuciła się sfora psów myśliwskich.

O zdarzeniu donosi tvn24, cytując francuskie media. Tragedia rozegrała się w lesie, w pobliżu miasteczka Villers-Cotterets, w departamencie Aisne, na północy Francji. Zwłoki ciężarnej żony znalazł mąż, który ruszył na poszukiwania.

Jak podała lokalna gazeta "Le Courrier Picard", 29-letnia Elisa Pilarski spacerowała z piątką własnych psów na obrzeżach lasu, w którym trwało wówczas polowanie na jelenie. Uczestniczący w nim myśliwi wypuścili do nagonki kilkadziesiąt psów myśliwskich.

Wszystko wskazuje na to, że sfora myśliwych zaatakowała psy i spacerująca z nimi właścicielkę. Jak poinformowało biuro prokuratora, zagrożona 29-latka zadzwoniła do męża i powiedziała, że boi się, iż rzucą się na nią obce psy. Mężczyzna przybył zaraz na miejsce i usłyszał ujadanie i wycie. Idąc za tymi odgłosami odnalazł zwłoki żony. Zagryziona kobieta była w szóstym miesiącu ciąży.

Prokurator Frederic Trinh przekazał, że ofiara zginęła w wyniku wielu ugryzień w górne i dolne kończyny oraz w głowę.

×