Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Cykl "Przez Innowacyjność do Sukcesu" już po raz dziewiąty. Ruszyła rejestracja!

Autor:

Dodano:

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną, IX już edycję regionalnych konferencji „Farmera” – Przez Innowacyjność do Sukcesu. W tym roku zaplanowaliśmy spotkania w siedmiu lokalizacjach na terenie całej Polski. Jednocześnie w dwóch lokalizacjach odbywać się będą konferencje poświęcone produkcji zwierzęcej (woj. kujawsko-pomorskie i podlaskie). We wszystkich siedmiu lokalizacjach najwięcej czasu poświęcimy tematom agrotechnicznym, a hasłem przewodnim tegorocznego cyklu będzie zagadnienie: „Jak gospodarować z suszą w tle?”.

Problemy wynikające z niedoborów wody i rosnących temperatur stają się, niestety, polską codziennością. W związku z tym wspólnie z naszymi ekspertami postaramy się poszukać rozwiązania najważniejszych problemów agrotechnicznych wynikających z powtarzających się okresów suszy. Uczestnicząc w naszej konferencji, dowiecie się m.in., w jaki sposób system uprawy roli i odpowiedni dobór maszyn pozwalają prawidłowo gospodarować wodą w glebie.  Susza to również problemy ze skutecznym nawożeniem azotem. To zagadnienie będziemy szczegółowo analizować i z pewnością podpowiemy, jaką formę nawozową wybrać i jak ją stosować, by okazała się najskuteczniejsza w ekstremalnie suchych warunkach. Jednocześnie, wysokie temperatury i brak wody wymagają odpowiedniego podejścia do ochrony chemicznej zbóż i rzepaku. Nasi eksperci będą szczegółowo analizować te tematy.

Jeszcze raz serdeczne zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym cyklu konferencji regionalnych. Są one doskonała okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń, rozmowy z ekspertami i innymi rolnikami, kontaktu z firmami z branży rolnej, poznania nowych produktów i miłego spędzenia czasu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Wystarczy się zarejestrować.

×