Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Pöttinger z zimową promocją

Autor: Tomasz Kuchta

Dodano: 13-12-2019 06:57

Austriacka firma Pöttinger po raz kolejny przygotowała specjalną ofertę dotyczącą zamawiania maszyn do uprawy gleby oraz siewników.

Zima to okres przestoju na rynku nowych maszyn rolniczych. Aby zapewnić ciągłość pracy linii produkcyjnych bardzo ważne jest, aby zamówienia na maszyny pojawiały się przez cały rok. Sytuacja taka jest idealna z punktu widzenia producentów i mają oni różne sposoby na jej osiągnięcie. Klienci też mogą nieźle na tym skorzystć

Zimowa promocja

Okres promocji Pöttingera trwa od 1 grudnia 2019 do 28 lutego 2020. W tym czasie wszystkie złożone zamówienia dotyczące maszyn do uprawy gleby oraz siewników będą objęte zimową promocją, która oznacza dodatkowy rabat od ceny katalogowej.

W firmie funkcjonuje system zamówień zimowych, przez co w tym okresie dealerzy zamawiają maszyny z dodatkowym rabatem, którego następnie mogą udzielić klientowi.

Strategia win-win

Firma Pöttinger pokazuje, że taka strategia opłaca się wszystkim stronom transakcji. Producent ma stały napływ zamówień również w sezonie zimowym, dealer zamawia maszynę pod konkretne zamówienie i wie że zostanie sprzedana. Z kolei klient ma odpowiednią ilość czasu, aby maszynę spokojnie skompletować i wybrać najpotrzebniejsze opcje wyposażenia. Dzięki temu otrzyma maszynę dokładnie taką, jakiej potrzebuje i w dodatku w korzystnej cenie.

Dodatkowo klient dokonując zamówienia do 28 lutego 2020 roku ma pewność, że maszyna dotrze do jego gospodarstwa przed sezonem.

×