Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Targi Polagra-Premiery 2020 już 17 stycznia!

Autor:

Dodano:

W ramach Targów Polagra-Premiery 2020 będziemy mogli na żywo zobaczyć nowości produktowe na nadchodzący sezon, a także porównać ofertę różnych dostawców.

Organizacja targów w styczniu pozwala na podsunięcie rolnikom pomysłów na nowe inwestycje w całym sezonie. Wiele z maszyn będzie prezentowanych w kraju po raz pierwszy.

Od 17 do 19 stycznia

W czasie Targów będziemy mogli podziwiać ponad 300 marek polskich i zagranicznych producentów. Stoiska swoich firm przygotowały takie marki jak chociażby Claas, Massey Ferguson, Fendt, John Deere, Case IH, Zetor a także krajowi producenci, m.in.: Agro Masz, Mandam, BIN, Krukowiak, Usarya Polska, czy Bury. W latach ubiegłych wystawę odwiedziło prawie 30 000 uczestników.

Strefa Innowacji

Tematem przewodnim nadchodzącej edycji Targów jest innowacyjne rolnictwo. Z tego też powodu po raz pierwszy zorganizowano specjalną strefę Innowacji, w której będą miały miejsce liczne ciekawe wydarzenia, prezentacje produktowe wystawców, będzie tam można obejrzeć interesujące rozwiązania w zakresie techniki rolniczej, a także spotkać fachowców, którzy chętnie porozmawiają o zmianach zachodzących w branży maszyn rolniczych.

Złoty Medal MTP

W ramach Targów odbędzie się gala wręczenia nagród w konkursie Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Gala zaplanowana jest tuż po uroczystej ceremonii otwarcia Targów, która to będzie miała miejsce w piątek 17.01.2020 o godzinie 12.00.

 Na Targach nie zabraknie również naszej Redakcji. Wszystkie najważniejsze nowości zaprezentujemy na portalu Farmer.pl

×