Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Kup kombajn teraz, zapłać za rok

Autor: KW

Dodano: 25-03-2020 17:41

Obecna sytuacja w jakiej znalazło się również rolnictwo wymusza na producentach maszyn wiele niestandardowych działań. W tym trudnym czasie można jednak też znaleźć całkiem korzystne promocje, takie jak chociażby odroczone płatności przy zakupie nowych kombajnów New Holland.

Wybierając jeden z kombajnów ze stajni New Holland rolnicy mają możliwość skorzystania z finansowania w formie pożyczki, aktywowanej w dniu odbioru maszyny od dealera. Harmonogram jej spłaty zakłada pierwszą ratę kapitałową po 18 miesiącach od aktywacji, odsetki spłacane miesięcznie oraz finansowanie podatku VAT.

Oferta dotyczy zakupu wszystkich modeli kombajnów New Holland, a program skierowany jest do wszystkich rolników, niezależnie od doświadczenia i wielkości gospodarstwa. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystkie formalności związane z rozpatrzeniem wniosku i udzieleniem finansowania załatwiane są w miejscu zakupu.

Ta forma finansowania nie jest jednak jedyną jaką firma New Holland przygotowała dla kupujących. Dodatkowo w ramach programu finansowania fabrycznego, rolnicy mają możliwość skorzystania również z oferty finansowania już od 0 proc. w wielu schematach spłaty czyli rat miesięcznych/kwartalnych/półrocznych na okres 3, 5 lub 7 lat.

- Wszelkie informacje o modelach kombajnów TC, CX, CR objętych promocyjną ofertą finansowania fabrycznego New Holland oraz szczegółowe warunki finansowania dostępne są u autoryzowanych dealerów - informują przedstawiciele firmy. 

- Ponadto zamawiając teraz kombajny mamy gwarancję, że maszyny zostaną dostarczone przed tegorocznymi żniwami. W większości są to już zamówione przez dealerów i znajdujące się u nich na placach maszyny lub takie, które w przeciągu kilku tygodni się u nich znajdą - mówi Łukasz Chęciński, dyrektor marketingu marki New Holland.

Jednocześnie przedstawiciele firmy New Holland mając na uwadze zaistniałą obecnie sytuację w pierwszej kolejności zachęcają do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Warto również dodać, że promocja jest ograniczona czasowo do 31 marca br.

×