Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Bądź z nami na Dniach Pola On-Line farmer.pl

Autor: Anna Kobus

Dodano: 29-05-2020 14:02

Niestety wszystko wskazuje na to, że powszechnie odbywające się w czerwcu i lipcu Dni Pola nie mogą się odbyć w tradycyjnej formie. W związku zaistniałą sytuacją przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!

W świetle obaw związanych z COVID-19 i obowiązujących zaleceń, wszystkie dni pola zaplanowane na czerwiec lub lipiec są sukcesywnie odwoływane. Wiele działań musiało zostać przeniesionych do świata wirtualnego. Nasza redakcja szybko zareagowała na potrzeby zmieniającej się dynamicznie sytuacji. Już od ponad 2 miesięcy na portalu farmer.pl sukcesywnie dodawane są filmy branżowe z pól, liczne wywiady z ekspertami naukowymi oraz firmowymi, prowadzone są debaty oraz webinaria. Na tym nie poprzestajemy.

Specjalnie dla Was czerwcowe i lipcowe polówki przeprowadzimy w formie on-line. Na jednej specjalnie przeznaczonej  do tego celu witrynie Dni Pola On-Line farmer.pl będziemy udostępniać liczne treści, filmy, zdjęcia, zalecenia czy porady od wielu doświadczonych specjalistów.

Wybierając się w taką wirtualną wycieczkę po witrynie, klikając na wybraną lokalizację, będzie można sprawdzić stan upraw, zebrać solidną dawkę wiedzy oraz praktycznych rozwiązań czy odsłuchać i obejrzeć przygotowane przez ekspertów informacje branżowe. Zachęcamy do śledzenia naszej nowej platformy. 

Bądź na bieżąco, bądź z farmer.pl!

×