Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Nie żyje sołtys wsi Kamionka, zmarł po użądleniu przez osy

Autor:

Dodano:

Z przykrością informujemy, że w tragicznych okolicznościach odszedł od nas Zdzisław Gierula. Od 2012 roku sołtys wsi Kamionka (Mazowieckie) - poinformował we wtorek na stronie internetowej urząd miasta i gminy Piaseczno.

W środę na stornie internetowej urzędu miasta i gminy Piaseczno pojawił się nekrolog.

- Z wielkim żalem żegnamy Ś.P. Zdzisława Gierulę, zmarłego tragicznie Sołtysa wsi Kamionka, który pełnił swą funkcję od 2012 r. - napisano na stronie internetowej.

- Wyrazy współczucia rodzinie i bliskim składają Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno i Rada Miejska w Piasecznie - dodano.

Jak podaje lokalny portal piasecznonews.pl do tragicznego zdarzenia z udziałem sołtysa Kamionki doszło w piątek ok. godz. 15 w rejonie ulicy Redutowej. Mężczyzna został poproszony przez właścicieli jednej z posesji o zdjęcie z drzewa gniazda os.

- Niestety został użądlony, najprawdopodobniej wielokrotnie. Stracił przytomność. Na miejsce zostało wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Działania były prowadzone bardzo długo - relacjonował oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie nadkom. Jarosław Sawicki.

Nieprzytomny został przetransportowany do jednego z warszawskich szpitali. Nie udało się go uratować.

×