• Wydłużona do końca lipca br. będzie promocja "Drugie tyle węgla" w e-sklepie internetowym PGG kupić można w dwóch równych ilościowo zamówieniach łącznie od 2 do 10 ton dowolnego sortymentu węgla - pierwsze zamówienie jest pełnopłatne, a cena drugiego zostaje obniżona o 400 zł/t.
  • Wydłużona do końca lipca br. - będzie gwarancja darmowego transportu z kopalni do dowolnie wybranego składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla (KDW) w kraju.
  • Od środy, czyli 5 lipca 2023 r. sklep internetowy PGG w ramach promocji "Drugie tyle węgla" umożliwi również opłacenie i odebranie obu zamówień na węgiel jednym połączonym transportem ze składu KDW na terenie Polski do domu klienta.
  • Od poniedziałku czyli od 3 lipca 2023 r. obniżona zostanie cena sortymentu kostka z ruchu Ziemowit – produkt ten będzie kosztował 1370 zł/t, a zatem o sto złotych taniej od pozostałych węgli grubych w kopalniach Piast-Ziemowit, Staszic-Wujek, Mysłowice-Wesoła i Sośnica.

W e-sklepie PGG już od maja rozpoczęły się obniżki cen węgla. Do końca czerwca br. miała trwać promocja „Drugie tyle węgla taniej o 400 zł za tonę”.

Jednak PGG nie tylko zdecydowało się przedłużyć promocję na tani węgle ale dalej obniża ceny węgla, a właściwie kostki Ziemowit.

Co więcej od 5 lipca br. można będzie odebrać węgiel w promocji "Drugie tyle węgla" w 1 transporcie.

Promocja "Drugie tyle węgla" przedłużona wraz z darmową dostawą do KDW do 31 lipca br.

Przypomnijmy, że w ramach promocji "Drugie tyle węgla" w e-sklepie internetowym PGG kupić można w dwóch równych ilościowo zamówieniach łącznie od 2 do 10 ton dowolnego sortymentu węgla - pierwsze zamówienie jest pełnopłatne, a cena drugiego zostaje obniżona o 400 zł/t.

Do promocji nie stosują się limity zakupowe i ograniczenia, można łączyć ją z innymi obniżkami cen w e-sklepie PGG, np. z trwającą do końca lipca promocją na grube węgle rybnickie (w cenie 1100 zł/t) .

Także do końca lipca br. obowiązywać będzie gwarancja darmowego transportu z kopalni do dowolnie wybranego składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla (KDW).

Ale to jeszcze nie koniec zachęt dla klientów ogrzewających swoje domy i mieszkania węglem opałowym, którzy przezornie zechcą latem kupić w e-sklepie PGG. zapas paliwa na sezon grzewczy.

Przygotuj się na kolejną obniżkę cen węgla opałowego PGG od lipca

Dodatkowo od poniedziałku 3 lipca 2023 r. obniżona zostanie cena sortymentu kostka z ruchu Ziemowit – produkt ten będzie kosztował 1370 zł/t, a zatem o sto złotych taniej od pozostałych węgli grubych w kopalniach Piast-Ziemowit, Staszic-Wujek, Mysłowice-Wesoła i Sośnica.

Od środy, czyli  5 lipca 2023 r. sklep internetowy PGG w ramach promocji "Drugie tyle węgla" umożliwi również opłacenie i odebranie obu zamówień na węgiel jednym połączonym transportem ze składu KDW na terenie Polski do domu klienta.

W ten sposób kupujący nie będzie musiał dwukrotnie w krótkim czasie płacić za przewóz węgla ze składu pod swój adres (przypomnijmy, że taki dowóz jest usługą zamawianą w KDW na rynkowych zasadach poza e-sklepem PGG S.A. na życzenie klienta; nadal oczywiście możliwe będzie odebranie kupionego węgla bezpośrednio w składzie KDW).

Strategia PGG radykalnie przemodelowała rynek w Polsce a zmiany są oczywiście korzystne dla klientów. Poszukiwany polski węgiel w cenie producenta jest dostępny dla klientów z całej Polski. Jest to możliwe dzięki zbudowaniu sieci KDW, dzięki temu rozwiązaniu również koszty transportu do najróżniejszych zakątków kraju we wszystkich województwach są najniższe z możliwych lub nawet zerowe, jak w ostatnich promocjach PGG S.A. Rzeczywiście nasza oferta i pomysł na dystrybucję stały się wyznacznikiem standardu obsługi klienta na rynku – mówi Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej.

Zgodnie z regulaminem przedłużona o miesiąc promocja "Drugie tyle węgla" dobiegnie końca o północy 31 lipca 2023 r. albo po wyczerpaniu przeznaczonego do promocji wolumenu 300 tys. t węgla.