PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

OZE

Pompy ciepła. Będą rządowe dopłaty. Można dostać duże dofinansowanie
Pompy ciepła. Będą rządowe dopłaty. Można dostać duże dofinansowanie
OZE

Pompy ciepła. Będą rządowe dopłaty. Można dostać duże dofinansowanie

PAP

BAZA WIEDZY

W dobie szalejących cen energii pochodzącej ze źródeł kopalnych wielu rolników i przedsiębiorców decyduje się na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Można wręcz rzec, że OZE przeżywają aktualnie złoty okres.

Na portalu Farmer.pl czytelnicy mogą zapoznać się z nowinkami w zakresie fotowoltaiki, biogazowni, energii wiatrowej oraz energooszczędnego ogrzewania domu.

Wysokie ceny węgla, gazu i innych materiałów opałowych wzbudzają niepokój przed kolejnym sezonem grzewczym. Jeśli zastanawiasz się czym najtaniej ogrzewać dom, ile kosztuje ogrzewanie domu z pompy ciepła w porównaniu z kotłami na paliwa stałe lubjaka jest cena pompy ciepła wraz z montażem, to dział „OZE” portalu Farmer.pl jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Od kilku lat w Polsce trwa boom fotowoltaiczny, warto więc być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami, dotacjami oraz regulacjami prawnymi w tym zakresie. Na portalu Farmer.pl można dowiedzieć się m.in. jak sprawdzić status e-wniosku o dotację na fotowoltaikę z programu Mój Prąd, ile można zarobić z dzierżawy gruntu pod instalację fotowoltaiczną oraz dlaczego instalacja fotowoltaiczna wyłącza się w słoneczne dni i jak temu zaradzić?

Czytaj więcej