PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

OZE

Nie ma zgody Polski na włączenie rolnictwa w system ETS
Nie ma zgody Polski na włączenie rolnictwa w system ETS

Nie ma zgody Polski na włączenie rolnictwa w system ETS

I. Dyba
Sprawdź najnowsze oferty dla rolnika!

BAZA WIEDZY

W dobie szalejących cen energii pochodzącej ze źródeł kopalnych wielu rolników i przedsiębiorców decyduje się na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Można wręcz rzec, że OZE przeżywają aktualnie złoty okres.

Na portalu Farmer.pl czytelnicy mogą zapoznać się z nowinkami w zakresie fotowoltaiki, biogazowni, energii wiatrowej oraz energooszczędnego ogrzewania domu.

Wysokie ceny węgla, gazu i innych materiałów opałowych wzbudzają niepokój przed kolejnym sezonem grzewczym. Jeśli zastanawiasz się czym najtaniej ogrzewać dom, ile kosztuje ogrzewanie domu z pompy ciepła w porównaniu z kotłami na paliwa stałe lubjaka jest cena pompy ciepła wraz z montażem, to dział „OZE” portalu Farmer.pl jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Od kilku lat w Polsce trwa boom fotowoltaiczny, warto więc być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami, dotacjami oraz regulacjami prawnymi w tym zakresie. Na portalu Farmer.pl można dowiedzieć się m.in. jak sprawdzić status e-wniosku o dotację na fotowoltaikę z programu Mój Prąd, ile można zarobić z dzierżawy gruntu pod instalację fotowoltaiczną oraz dlaczego instalacja fotowoltaiczna wyłącza się w słoneczne dni i jak temu zaradzić?

Czytaj więcej