O czym konkretnie będzie mowa na spotkaniu? O praktycznych możliwościach wykorzystania leasingu w finansowaniu elektrowni wiatrowych. Eko-Leasing to specjalny produkt umożliwiający kompleksowe finansowanie elektrowni wiatrowych, znajdujący się w ofercie firmy BZ WBK Finanse & Leasing. Z leasingu finansowego oraz operacyjnego, również w formie leasingu zwrotnego, skorzystać mogą przedsiębiorcy oraz rolnicy indywidualni. Oferta dotyczy zarówno nowych, jak i używanych elektrowni.

Eko-Leasingiem jest zainteresowanych coraz więcej osób. Co ważne, są to inwestorzy, którzy wstępne etapy projektów mają już za sobą i teraz poszukują dobrych rozwiązań finansowych – mówi Tomasz Górski, koordynator ds. leasingu elektrowni wiatrowych w BZ WBK Finanse & Leasing.

Warsztaty „Odnawialne źródła energii w Polsce – jak w nie inwestować” będą odbywać się codziennie od 29.06 do 1.07.2010 r. w godz. 9.30 – 17:00 w siedzibie „Rzeczpospolitej” przy ul. Prostej 51 w Warszawie. Koszt jednego dnia warsztatów to 1390 PLN , dwóch dni – 1990 PLN, a cena całego pakietu trzech dni warsztatów – 2690 PLN. Dwa pierwsze dni poświęcone są biogazowniom, ostatni zaś małym farmom wiatrowym.

Każdy, kto poprzez stronę www.rp.pl/szkolenia/oze zgłosi swoje uczestnictwo w trzecim dniu warsztatów, czyli w sesji poświęconej elektrowniom wiatrowym, i dopisze w polu „Uwagi” formularza rejestracyjnego hasło „BZ WBK”, otrzyma 15 proc. zniżki.

Źródło: farmer.pl