Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Odnawialne źródła energii nowym wyzwaniem dla obszarów wiejskich w Polsce”, która odbędzie się w dniach 22-23 października 2009 r. w Opolu.

Konferencja realizowana jest w ramach działania informacyjnego odnoszącego się do Wspólnej Polityki Rolnej, współfinansowanego z dotacji Komisji Europejskiej, Dyrekcji Generalnej ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, przez Fundację Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA.

Celem konferencji jest podniesienie wiedzy i świadomości mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie nowych możliwości, jakie w dziedzinie energii odnawialnej stwarza Wspólna Polityka Rolna.

Konferencja skierowana jest do rolników i producentów rolnych z Polski południowo-zachodniej, tj. województw: opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. W konferencji wezmą udział również reprezentanci samorządu rolniczego, rolniczych związków branżowych, doradcy rolni, przedstawiciele przemysłu energetycznego, administracji lokalnej i rządowej oraz media regionalne. Przewidywana ilość uczestników - 150 osób.

Warunkiem udziału w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do FAPA. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc po otrzymaniu zgłoszeń prześlemy potwierdzenie uczestnictwa w konferencji. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Program konferencji można pobrać tutaj. Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie internetowej organizatora: www.fapa.org.pl.

Źródło: FAPA