• W e-sklepie PGG najszybciej wyprzedawany jest ekogroszek Karolinka, znika w przeciągu kilku minut. Ekogroszek Karilk jest dostępny w sesji sprzedażowej nawet kilka godzin.
  • W marcu br. może dojść do zwiększenia limitów sprzedaży w PGG.
  • Pamiętajmy, że nadal obowiązują restrykcyjne limity sprzedaży węgla. Jednorazowo można zamówić 1 tonę ekogroszku, a limit roczny to maksymalnie 2 tony.

W e-sklepie PGG wreszcie bez większych problemów można dokonać  zakupu ekogroszku workowanego. Jak podaje ekspert JakiEkogroszek.pl jest on dostępny w sesji sprzedażowej przez kilka godzin więc każdy chętny może go nabyć bez większych problemów.

Co zmieni się w e-sklepie PGG?

Co ważniejsze zgodnie z zapowiedzią PGG wraca do sprzedaży węgiel sprzedawany luzem. PGG przygotowuje też nowe rozwiązania być może zostaną zwiększone limity sprzedaży

Pamiętajmy, że nadal obowiązują restrykcyjne limity sprzedaży węgla. Jednorazowo można zamówić 1 tonę ekogroszku, a limit roczny to maksymalnie 2 tony.

Niebawem, bo już 12 marca, naliczane mają być nowe limity. Przynajmniej taka informacja pojawiła się na facebooku PGG - podkreśla ekspert JakiEkogroszek.pl.

W sklepie internetowym PGG zmianie ulega sposób obliczania limitu rocznego przy zakupach węgla przez Klientów. Od 17.02.2023 limit dotyczy ROKU KALENDARZOWEGO. Od najbliżej sesji limit sprawdzany będzie dla zamówień złożonych od 1 stycznia 2023 r.

Od 24 listopada 2022 r. zmienił się sposób rejestracji, edycji danych i logowanie do Sklepu Internetowego PGG. Jest on możliwy za pomocą systemu identyfikacji elektronicznej login.gov.pl czyli Węzła Krajowego.

Logujemy, rejestrujemy się i edytujemy dane poprzez zalogowanie przez:

  • profil zaufany 
  • e-dowód,
  • konto bankowe.

W przypadku rejestracji czy logowania należy wybrać własną metodę identyfikacji. 

Celem wprowadzonych zmian jest eliminowanie przypadków rejestrowania kont w e-sklepie PGG na nieprawdziwe dane i zakładania kilku kont przez te same osoby.

Powyższe zmiany pozwalają też klientom e-sklepu PGG na samodzielną modyfikację danych na własnym profilu bez konieczności przesyłania formularza zmiany danych.

Węgiel opałowy bardziej dostępny w PGG nawet przez kilka godzin

Jak podaje ekspert JakiEkogroszek.pl., cena przy każdym produkcie jest taka sama i wynosi 1770 zł za tonę plus koszt dostawy. Najszybciej więc, w kilka minut, wyprzedawana jest ekogroszek Karolinka mająca najlepsze parametry. Nieco dłużej był dostępny ekogroszek Pieklorz.

Najważniejsza wiadomość jest taka że wreszcie bez problemu można zakupić ekogroszek w e-sklepie PGG. W sesjach sprzedażowych nie ma problemu z dodaniem produktów i są one dłużej dostępne w sprzedaży.

 

- Podczas wczorajszej sesji Karlika można było kupić nawet po 4 godzinach czyli w okolicach godziny 20.00 - podkreśla ekspert JakiEkogroszek.pl - Mimo spadających cen węgla i coraz większej dostępności, na chwilę obecną, ekogroszek z PGG nadal jest jedną z najkorzystniejszych opcji.