PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Fakty

Jaka prognoza pogody na piątek?
Jaka prognoza pogody na piątek?

Jaka prognoza pogody na piątek?

PAP

BAZA WIEDZY

Serwis specjalny

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizował konferencję prasową, aby omówić działania ministerstwa rolnictwa, Prezydent lub Premier RP wypowiadają się na temat rolnictwa, a może odbywa się strajk rolników? Możesz mieć pewność, że nasza redakcja uczestniczy w tym wydarzeniu i wkrótce na portalu Farmer.pl pojawi się rzetelna relacja.

Informacje na temat nowych programów rządowych, zdarzeń na świecie, które mogą wpłynąć na interesujące polskich rolników rynki rolne oraz najważniejsze wydarzenia z branży rolniczej – to podstawa działu „Fakty” portalu Farmer.pl. Nie zabraknie tu również skrótu z działań polskich polityków, Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, ONZ i FAO oraz organizacji rolniczych, jak izby rolnicze czy COPA-COGECA.

Ponadto nasi redaktorzy informują czytelników o przyczynach, przebiegach i skutkach wszelakich strajków rolniczych czy protestów zarówno w Europie, jak i reszcie świata, oraz ciekawych decyzjach sądów, jak np. w sprawie dotyczącej tego czy kogut piejąc łamie prawo. Przybliżamy też najnowsze kampanie organizacji prozwierzęcych, gdyż, jak wiadomo, w ich przypadku warto trzymać rękę na pulsie.

Czytaj więcej