Agro Show co roku przyciąga do Bednar pod Poznaniem rolników, przedstawicieli największych firm z branży, producentów maszyn oraz pasjonatów.

Jak zwykle nie może nas tam zabraknąć, a dla odwiedzających stoisko Farmera i Giełdy Rolnej, które w tym roku ma numer 315 E, przygotowaliśmy szereg atrakcji.

Od piątku do niedzieli koło fortuny nieustannie będzie się kręcić...

Gadżety, coś na ząb, kawa a może voucher na giełdę rolną lub kwartalną prenumeratę Farmera? Tylko koło wie, co uda się wylosować! Codziennie od piątku do niedzieli będziecie mogli wziąć udział w grze, w której (prawie) każdy jest wygrany! Wypełnij formularz, odbierz los i zakręć kołem, by stać się posiadaczem wyjątkowego prezentu od Farmera. Losowania odbywają się codziennie, a szczegóły poznasz na naszym stoisku.

Obserwujesz nas w mediach społecznościowych? Nie?! To koniecznie nadrób zaległości, bo tam również będzie się działo! Wejdź na nasze profile na:

  • Facebooku
  • Instagramie
  • Twitterze 
  • LinkedInie

...i śledź specjalne wydarzenia tylko dla naszych obserwatorów! 👍

100 zł od GiełdyRolnej

Przyjdź na stoisko 315 E, załóż konto i otrzymaj voucher na stówkę do wykorzystania na stronie gieldarolna.pl. 💸 Masz do sprzedania sprzęt rolniczy, plony lub inne przedmioty, które mogą zainteresować odbiorców platformy? Jeżeli na któreś z powyższych odpowiedzieliście TAK, to tym bardziej zapraszamy na nasze stoisko, porozmawiamy o platformie i możliwościach, jakie oferuje!

Vouchery rozdajemy od piątku do niedzieli!

Zduntrac zawita do Farmera

Mariusza Zdanowskiego i jego projekt ciągnika Zduntrac - Ursusa na miarę XXI wieku, który wspieramy, chyba wszyscy znacie... przynajmniej z Internetu! Targi Agro Show będą okazją do spotkania się konstruktorem i budowniczym pojazdu - a to wszystko na naszym stoisku. Na wydarzenie zapraszamy w sobotę o godzinie 11.00.

Mamy też dla Was garść aktualnej wiedzy!

W sobotę o 13.00 zapraszamy na nasze stoisko nr 315 E na debatę pt. "Rolnictwo precyzyjne - jakich technologii potrzebują dziś rolnicy?"

W wydarzeniu wezmą udział:

  • Jarosław Adamczak, dyrektor zarządzający 365FarmNet w Polsce
  • dr inż. Mirosław Czechlowski - pracownik Instytutu Rolnictwa i Bioinżynierii
  • Krzysztof Gomolla z firmy Class
  • Mateusz Misiak - jutuber znany w sieci jako Metheo780
  • Kamil Wileński – rolnik z Mazowsza, nominowany do nagrody Innowacyjny Farmer 2022

Nasi goście odpowiedzą między innymi na pytania w co warto inwestować oraz jakie technologie są dziś niezbędne w naszej branży i co ciekawego proponuje nam rynek. Poznacie też nowości, które prezentowane są na Agro Show!

Partnerami debaty są Claas oraz 365 FarmNet