PARTNERZY PORTALU

Fakty

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizował konferencję prasową, aby omówić działania ministerstwa rolnictwa, Prezydent lub Premier RP wypowiadają się na temat rolnictwa, a może odbywa się strajk rolników? Możesz mieć pewność, że nasza redakcja uczestniczy w tym wydarzeniu i wkrótce na portalu Farmer.pl pojawi się rzetelna relacja.

Informacje na temat nowych programów rządowych, zdarzeń na świecie, które mogą wpłynąć na interesujące polskich rolników rynki rolne oraz najważniejsze wydarzenia z branży rolniczej – to podstawa działu „Fakty” portalu Farmer.pl. Nie zabraknie tu również skrótu z działań polskich polityków, Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, ONZ i FAO oraz organizacji rolniczych, jak izby rolnicze czy COPA-COGECA.

Ponadto nasi redaktorzy informują czytelników o przyczynach, przebiegach i skutkach wszelakich strajków rolniczych czy protestów zarówno w Europie, jak i reszcie świata, oraz ciekawych decyzjach sądów, jak np. w sprawie dotyczącej tego czy kogut piejąc łamie prawo. Przybliżamy też najnowsze kampanie organizacji prozwierzęcych, gdyż, jak wiadomo, w ich przypadku warto trzymać rękę na pulsie.

Czytaj więcej