Dla wszystkich, którzy zechcą się z nami bawić pojawi się farmerowe koło fortuny, które gwarantuje moc dobrej zabawy i liczne nagrody do wygrania. Chętnych do gry zapraszamy każdego z trzech dni w godzinach od 11.00 do 15.00. Oprócz tego przygotowaliśmy quiz wiedzy o rolnictwie z nagrodami. 

Dla miłośników kawy, nasz barista będzie parzył aromatyczne napoje każdego z trzech dni. Oprócz tego jeśli jesteście fanami Instagramu, to będziemy mieć dla Was specjalną ramkę - idealną do pamiątkowych zdjęć.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech odbywa się po dwuletniej przerwie spowodowanej COVID-19. Z tym większą radością czekamy na Was na naszym stoisku E-41. Przypominamy, że w tym roku odwiedzający poznają nowości branży techniki rolniczej - najnowsze ciągniki z wyposażeniem godnym XXI wieku, a liderzy rynku rolniczego przywiozą do Kielc setki sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin - słowem wszystkiego, czego polski rolnik z małego, średniego czy dużego gospodarstwa potrzebuje, by rozpocząć wiosenny sezon 2022. 

Do zobaczenia!