Trwająca 4 dni Cavaliada dała odwiedzającym wiele atrakcji. W ciągu tych dni rozegrało się kilkanaście emocjonujących konkursów jeździeckich. Każdego dnia trybuny wypełniały się niemal po brzegi publicznością z Polski i spoza granic.

Skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, wszechstronny konkurs konia wierzchowego i  powożenie zaprzęgami parokonnymi – na arenie Targów Lublin zagościli zawodnicy aż 4 dyscyplin jeździeckich.

Po raz pierwszy w Lublinie zagościli zawodnicy startujący we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. Podczas Claas Eventing Tour można było zobaczyć najbardziej z widowiskowych części tej dyscypliny – wymagający cross. 

Niezwykle emocjonujący był niedzielny konkurs skoków 12-145 Grand Prix, w którym pierwsze miejsce zajął Łukasz Koza na koniu Chito Blue.

Cavaliada to świetne miejsce na rodzinne spędzenie czasu. Oprócz konkursów skoków czy ujeżdżania, podczas imprezy można spędzić chwile w strefie zabaw dla dzieci jak również poznać ofertę i zrobić zakupy na licznych stoiskach z akcesoriami jeździeckimi.

Więcej na temat Cavaliady