Rolnicy są silnym i coraz lepiej słyszalnym głosem w social media. Dzięki codziennej aktywności, starają się także pokazywać pracę na roli oraz walczyć z krzywdzącymi stereotypami. Nasza sesja tematyczna podczas siódmej edycji Narodowych Wyzwań w Rolnictwie  poświęcona jest właśnie aktywności w tych mediach. Wspólnie postaramy się przyjrzeć działalności rolników w takich kanałach jak: YouTube, Facebooku, Instagram oraz Twitter. 

Swoją obecność potwierdzili już rolnicy działający aktywnie w mediach społecznościowych:

Ewa Krasnodębska , rolniczka vlogerka "Rolnik na obcasach"

Mateusz Kulecki, rolnik, vloger "Kula"

Łukasz Pergoł, rolnik, przedstawiciel Partii Twiterowych Rolników

Łukasz Zając, ekspert public relations, socjolog. Od 2015 wspiera marki rolno-spożywcze w zakresie komunikacji korporacyjnej. W 2018 r. napisał książkę „Po co jest PR?”. W SuperDrob SA odpowiada za public relations; twórca spotkań eksperckich Food Tweetup dla branży żywności.

 

Ewa Krasnodębska
Ewa Krasnodębska

 

Mateusz Kulecki
Mateusz Kulecki

 

Łukasz Pergoł
Łukasz Pergoł

Łukasz Zając
Łukasz Zając

Jeżeli chcesz dołączyć się do tego wydarzenia, przedstawić swoją działalność, poznać się z innymi rolnikami „działającymi w sieci”, to przyjdź koniecznie na sesję „Rolnicy w mediach społecznościowych: żniwa lajków i magazyn wiedzy”.

Wspólnie zastanowimy się nad tym, czy w mediach społecznościowych można walczyć ze stereotypami dotyczącymi rolnictwa, jak można promować rolnictwo i ile znaczą dziś social media dla rolników.

Poza tym przygotowaliśmy ciekawe wykłady i szkolenie dla osób chcących rozwijać swoją działalność w Internecie. Nasi eksperci podpowiedzą jak dobrze zaprezentować się przed kamerą, zwiększyć zasięg i wyróżnić się w social mediach. Zwrócą też uwagę na to jak budować treść, by wyróżniała się i przyciągała odbiorców w natłoku informacji dostępnych w sieci.

Dodatkowo Joanna Gałązka i Aleksandra Mrowiec z Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin odpowiedzą na pytania: Jak budować wiarygodny wizerunek w social mediach oraz jak bezpiecznie kupować środki ochrony roślin i weryfikować informacje o tych produktach w internecie i social media.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Konferencja się odbędzie 7 listopada w Global Expo ul. Modlińska 6D w Warszawie.

Zarejestruj się już dziś