Już po raz trzeci redakcja miesięcznika „Farmera” i portalu farmer.pl nagrodzi firmy z branży rolnej za ciekawe i innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju rolnictwa, poprawiają efektywność ekonomiczną, a także ułatwiają codzienną pracę rolników.

ZGŁOŚ PRODUKT

Pomysł na konkurs „Innowacyjny produkt rolniczy” zrodził się w 2015 roku, by wspierać i promować wchodzące na polski rynek nowatorskie produkty i rozwiązania w branży rolnej. Celem konkursu jest popularyzowanie produktów, które poprzez swoją innowacyjność nie tylko przyczyniają się do wzrostu wydajności produkcji, lecz także pozwalają uczynić codzienność polskich rolników lżejszą, pomagają optymalizować koszty, poprawiać efektywność oraz komfort pracy, usprawniają zarządzanie gospodarstwem lub obrotem płodami rolnymi.

Od trzech lat redakcja miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl zaprasza firmy z branży rolnej do wzięcia udziału w konkursie. Zgłoszenia dokonać mogą producenci i dystrybutorzy produktów do 29 września br. Wśród zarejestrowanych i spełniających kryteria konkursowe zgłoszeń jury przyzna nagrody w 8 kategoriach:

  • Nawozy
  • Środki ochrony roślin i materiał hodowlany
  • Pasze i dodatki paszowe
  • Budynki inwentarskie i ich wyposażenie
  • Ciągniki rolnicze
  • Pozostałe maszyny rolnicze (kombajny, pługi, siewniki itp.)
  • Programy i urządzenia wspomagające prowadzenie gospodarstwa rolnego
  • Finanse i ubezpieczenia

W skład jury wchodzą wybitni specjaliści, a także wybrani redakcyjni dziennikarze. Oprócz nagród przyznawanych przez Komisję Konkursową, zachęcamy także naszych czytelników do oddawania głosów na wybrany przez nich produkt. Głosowanie internetowe odbędzie się od 14 października do 5 listopada 2017 r. w portalu farmer.pl.

Laureatów konkursu, zarówno wybranych przez jury jak i tych wytypowanych przez internautów, poznamy 20 listopada 2017 roku podczas uroczystej gali, która zakończy V edycję konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie”.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony konkursowej. Tu znajda Państwo regulamin, formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje.

Od 2016 roku portal sadyogrody.pl współtworzy z nami konkurs i przyznaje nagrody za „Innowacyjny produkt ogrodniczy ”. W związku z tym serdecznie zapraszamy również firmy z branży ogrodniczej do wzięcia udziału w konkursie.