W czwartek zachmurzenie duże i całkowite, na południu większe przejaśnienia oraz lokalne rozpogodzenia. Okresami opady deszczu i lokalnie mżawki; wysoko w Tatrach opady śniegu. Początkowo w rejonach podgórskich Karpat możliwe słabe opady marznące powodujące gołoledź. Rano lokalnie na północy oraz wschodzie mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od 1 st.C. na wschodzie, ok. 5 st.C. w centrum do 8 st.C. na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni i południowy. Wysoko w górach porywy do 100 km/h.

W nocy zachmurzenie duże, lokalnie większe przejaśnienia. Okresami opady deszczu, na południu Małopolski i Podkarpacia opady deszczu ze śniegiem, wysoko w Tatrach opady śniegu. Miejscami w rejonach podgórskich Karpat możliwe słabe opady marznące powodujące gołoledź. Miejscami na północy oraz południu mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 1 do 4 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, jedynie na wschodzie w porywach do 55 km/h, zachodni i południowo-zachodni. Wysoko w górach porywy wiatru do 95 km/h.

W piątek zachmurzenie duże, w centrum większe przejaśnienia, na północy rozpogodzenia. Okresami opady deszczu, wysoko w Tatrach opady śniegu. Rano lokalnie na północy oraz południu mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od 2 st.C na wschodzie, około 6 st.C w centrum do 8 st.C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem dość silny, porywisty, jedynie na południowym zachodzie w porywach do 65 km/h, zachodni i południowo-zachodni, lokalnie południowy. Wysoko w górach porywy wiatru do 100 km/h.

W czwartek w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna 4 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, chwilami porywisty, południowy i południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i opady deszczu. Temperatura minimalna 3 st.C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.

W piątek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 5 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.