Otwarcie sklepu internetowego www.polskie-smaki.pl, w którym dostępny jest cały asortyment Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej S.A., jest - jak zapewnia firma w komunikacie -  odpowiedzią na potrzeby dynamicznie zmieniającego się handlu, który coraz częściej przenosi się do Internetu. Wraz z jego uruchomieniem klienci zyskują dostęp do szerokiej oferty najwyższej jakości produktów spożywczych, wyprodukowanych na bazie płodów rolnych od polskich rolników.

- Do tej pory produkty Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej nie były tak łatwo dostępne w sieci w jednym miejscu. Dzięki sklepowi www.polskie-smaki.pl pełne nasze portfolio jest teraz dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, którzy coraz chętniej robią zakupy przez Internet - powiedział Tomasz Rega Członek Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

Wśród produktów dostępnych w nowym sklepie znalazły się m.in.:

- produkty marki „Polski Cukier”: cukry białe, brązowe, cukier puder, cukier drobny, cukier premium, cukry w saszetkach, cukry trzcinowe i brązowe,
- przetwory owocowo-warzywne marek „Polskie Przetwory”: soki warzywne, ketchupy, koncentraty, dżemy, marmolady, sosy do dań,
- soki owocowe marki „Frutuś”,
- cukierki marki „Pszczółka”: czekoladowe, praliny oraz karmelki twarde,
- mąki, kasze, płatki i otręby owsiane marki „Młyny Stoisław”,
- skrobie ziemniaczane marki „Trzemeszno”.

Łącznie dostępnych jest ponad 130 produktów. Wśród nich także te bez glutenu czy wegańskie.

- Asortyment dostępny w naszym sklepie został wyprodukowany w Polsce, przez polskie firmy i z płodów rolnych naszych polskich rolników. Co za tym idzie, kupując nasze produkty wspieramy polską gospodarkę. Ten patriotyzm konsumencki idzie też w parze z modą na polskie produkty. Sklep Polskie-Smaki.pl oferuje także produkty naszych marek, które do tej pory były dostępne przede wszystkim lokalnie. Dzięki ofercie online będą je teraz mogli zakupić klienci w całym kraju - dodał Tomasz Rega.

- Z okazji uruchomienia sklepu internetowego www.polskie-smaki.pl na klientów czekają atrakcyjne promocje i rabaty - informuje KSC S.A.

Przygotowania do powstania zapowiadanego Holdingu Spożywczego idą więc pełną parą. Miejmy nadzieję, że już niebawem w ofercie uruchomionego właśnie sklepu internetowego znajdą się np. owoce miękkie czy jabłka, w myśl założonego "łamania zmów cenowych i monopolu" na rynku przetwórczym.