Zakończyły się XIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Towarzyszyły im VII Targi Przemysłu Drzewnego LAS-EXPO.
W targach AGROTECH i LAS-EXPO uczestniczyło 392 wystawców z 13 krajów: Belgii, Czech, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Włoch oraz Polski. W porównaniu z ubiegłoroczną edycją, nastąpił wzrost liczby wystawców na targach AGROTECH o 25 proc. – poinformowali organizatorzy. Wystawcy zaprezentowali w sumie ponad 500 maszyn i urządzeń. Na targach można było zobaczyć m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego prezentowaną przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów. Nie zabrakło także urządzeń ogrodniczych, środków do produkcji rolnej i akcesoriów dla rolnictwa. W porównaniu z 2006 r. wzrosła również powierzchnia zajmowanej prezentacji. W tym roku cała wystawa zajęła powierzchnię 18 700 m. kw.
Tegoroczna edycja targów AGROTECH była największa w swojej 13–letniej historii, zarówno pod względem wynajmowanej powierzchni wystawienniczej, jak i liczby wystawców.