PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Ciągnik rolniczy przejechał właściciela

Ciągnik rolniczy przejechał właściciela Okoliczności i przyczyny wypadku wciąż nie są znane, fot. Policja

Policja wyjaśnia sprawę wypadku 58-letniego mężczyzny, który został przejechany przez własny traktor.



Wypadek miał miejsce w miniony poniedziałek około godz. 16.30, w pewnej wsi nieopodal Bartoszyc (woj. warmińsko-mazurskie). W niewyjaśnionych na razie okolicznościach ciągnik rolniczy przejechał po 58-latku. Ciężko ranny mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie.

Policjanci na miejscu zdarzenia oprócz pokrzywdzonego, który był opatrywany przez ratowników medycznych, zastali jeszcze trzech innych mężczyzn. Jak ustalili funkcjonariusze, czterej mężczyźni wcześniej pili alkohol. Pokrzywdzony miał opuścić na chwilę kolegów i poszedł „zrobić coś” przy ciągniku. Pozostali mężczyźni nie widzieli co tam robił, a gdy usłyszeli krzyk, wybiegli z domu. Ujrzeli na podwórzu kolegę leżącego na ziemi, a traktor stał kilkadziesiąt metrów dalej. Według ich relacji ciągnik nie miał włączonego silnika.

Chwilę po zdarzeniu jeden z mężczyzn (55-latek), mając 3 promile alkoholu w organizmie, odjechał ciągnikiem na swoją posesję. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ciągnik na parkingu strzeżonym. Policja wszczęła dochodzenie, które ma wyjaśnić wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Kolejne dochodzenie zostanie przeprowadzone w sprawie 55-latka, który pijany kierował traktorem.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (10)

  • Jerzyk 2019-08-29 12:09:53
    mnie przeleciała sąsiadka i nie narzekam. A co...
    • ASiOR 2019-08-29 19:10:54
      @Jerzyk biedny Ty taki wygłodniały a tu jak nic to nic.
  • Saletra 2019-08-29 10:43:49
    Na wsi nie jest źle skoro mają czas tyle pić. Ja muszę ziemię obrobić i co najwyżej piwko wieczorem wypije jak wiem że nigdzie nie pojadę.
  • Podatnik utrzymujący KRUS 2019-08-29 07:52:03
    niech nikogo nie dziwi, że tyle wypadków. Do elektoratu PiS nie dociera jakikolwiek przekaz. Ważne, że 500+ i inne świadczenia. Wtedy na wódkę jest. A nikt takiemu nie będzie rozkazywał. Rozum to ma na poziomie ameby, tylko po to aby wegetować. Umysłu nie używa bo po co.
    • Master 2019-08-29 09:58:06
      Co Ty masz do 500+...skąpisz dzieciom... Żeby Tobie brakło chleba. Co ma piernik do wiatraka.??? Zacznij myslec...
      • Beneficjent 2019-08-29 18:19:24
        @Antyetatysta właśnie dostałem wyrównanie ,500+ za pierwsze dziecko. Co miesiąc za pińset, rodzinne i resztę socjali wpływać bedzie mi na konto okrągłe 4000 zł tak 4 patyki. Brawo PiS tak trzymać.
      • LavorQ 2019-08-29 20:41:55
        @beneficjent, obejrzyj ten film na YT: "Wyciekł Tajny Plan Kompletnego Wydojenia Polaków z Pieniędzy PO WYBORACH - Analiza Komentator ZUS PL" i rusz mózgiem. System już trzeszczy w szwach. Jak pieprznie, to jak zwykle w najmniej spodziewanym momencie i co wtedy zrobisz? Wyślesz żonę na ulicę czy sam będziesz zadowalał samotne panie, żeby dzieci nakarmić? Własnie na takich nierobów jak Ty liczył PiS wprowadzając 500+, żeby zapewnić sobie elektorat, tępy ale elektorat. Własnie dlatego każda partia nas dyma, bo wokół bezmózgie ameby. Narka, ja tam tworzę alternatywne źródła dochodów, żeby mieć co jeść i nie liczyć na cudze pieniądze i stworzyć wolność finansową.
      • Beneficjent 2019-08-29 20:59:07
        @Lavor To Twoje nowe źródło to pisanie pod różnymi nickami bo pod każdym piszesz o "amebach". Dlaczego Ty uważasz że każdy co bierze 500+ to nierób? Ja też pracuje i nawet dobrze zarabiam a że dochodu nie wykazuje dużego to oznaka że jestem bez mózgu czy raczej z mózgiem? A 500+ w całości sobie odkładam dla dzieci bo utrzymam je ze swojej pracy. Ps. Nie pisz prostaku takich rzeczy o kobietach bo ja o Twojej czy innej tak nie pisze.
  • Mały 2019-08-28 18:36:38
    Tyle się mówi, tyle się prosi, nie dociera no to trzeba cierpieć