Kolejna już edycja konkursu to okazja do wyróżnienia firm z branży rolnej za ciekawe i innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju rolnictwa, poprawiają efektywność ekonomiczną, a także ułatwiają codzienną pracę rolników.

Do internetowego głosowania zostały dopuszczone zgłoszone wcześniej produkty, które spełniały wymagania regulaminu. Produkty, które w głosowaniu czytelników portalu otrzymają największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach otrzymają wyróżnienie specjalne.

Zwycięskie produkty z poszczególnych kategorii wybierze jury konkursu, a także wy - czytelnicy portalu farmer.pl i miesięcznika "Farmer". Nagrody internautów zostaną przyzne niezależnie od wyboru jury.

Internetowe głosowanie na "Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017" potrwa od 16 października do 5 listopada 2017 r. na stronie portalu farmer.pl.

ZAGŁOSUJ TUTAJ

Na wybrane produkty można głosować tylko raz, wybierając po jednym produkcie z każdej kategorii.

Ogłoszenie wyników i wręczenie wyróżnionym firmom statuetek nastąpi 20 listopada 2017 r. podczas oficjalnej gali zorganizowanej po konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie” na PGE Narodowy w Warszawie.

Wśród czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu redakcja rozlosuje nagrody!

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ W KONKURSIE!