XV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej rozpoczną się w piątek 13 marca i będą trwały przez trzy – do niedzieli Równolegle odbędą się również Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.

ładowacz

Autor: K.Hołownia

Poprzednią edycję targów AGROTECH odwiedziło aż 35 000 osób z całego kraju i sąsiadujących państw. W tym roku organizatorzy spodziewają się kolejnych rekordów, lista wystawców znacząco się wydłuża, a zwiedzających zapowiada się także więcej niż przed rokiem.

Co można zobaczyć na targach? Przede wszystkim nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa. Wystawiane są również urządzenia ogrodnicze, środki do produkcji rolnej i akcesoria dla rolnictwa. Wiele firm po raz pierwszy zaprezentuje tam swoje najnowsze produkty. Targi będą również okazją do spotkań i dyskusji. Uruchmione będą punkty konsultacyjne, w których rolnicy będą mogli uzyskać informacje na temat unijnych dotacji na zakup maszyn i modernizację gospodarstw oraz dopłat obszarowych. Porad udzielać będą specjaliści z Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa, Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Izby Rolniczej oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

farmer

Autor: K.Hołownia

Serdecznie zapraszamy na stoisko Farmera. Będziemy w pawilonie B na miejscu oznaczonym numerem 30.

Źródło: farmer.pl