PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Myśliwy na polowaniu zastrzelił krowę

Myśliwy na polowaniu zastrzelił krowę
Wskutek pomyłki myśliwy zastrzelił na polowaniu krowę, fot. Pixabay/GregMontani

Pomyłka myśliwego okazała się śmiertelna w skutkach dla jałówki, stojącej na łące pod lasem.



41-letni myśliwy oddał strzał w trakcie polowania w gminie Gowarczów, w powiecie koneckim (woj. świętokrzyskie). Wystrzelony pocisk śmiertelnie ranił jałówkę, która pasła się na łące. Okoliczności zdarzenia bada teraz policja – donosi portal Echo Dnia.

Polowanie, o którym mowa, miało miejsce w minioną sobotę wczesnym rankiem. Myśliwy tłumaczył się policjantom, że pomylił krowę ze zwierzyną łowną. Świadkiem tej fatalnej pomyłki był jednak rolnik, który również znajdował się w tym momencie na pastwisku. Policjanci z koneckiej komendy powiatowej wyjaśniają, czy myśliwy nie naraził również zdrowia i życia gospodarza.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (22)

  • AS 2021-10-01 14:12:10
    Wasza nienawiść jest pozwalająca a sposób myślenia osłabia.Pożal się Boże!!
  • Z miasta słowa poparcia dla redaktora Tomczyka 2021-09-30 16:30:24
    Całkowicie popieram wpis „rolnika”, to „nie są ludzie, to są gnoje”. Również „Gienek” . .12:57:26 pisze prawdę, „każdy myśliwy to sadystyczny zwyrodnialec, to nie człowiek, to sadystyczna bestia!”. Uważam również, że „Janek” wzywający, aby „ tych zwyrodnialców zwalczać wszelkimi legalnymi sposobami i dążyć do delegalizacji tej przestępczej organizacji dla sadystów, należy też im odbierać dzieci tak jak pedofilom!”. Ja, miastowy popieram rolników – zwalczać, odbierać dzieci i gnoić widłami! Widłami sadystów – myśliwców! Widłami zwyrodnialców – myśliwych! Widłami – bestie – myśliwych! Bardzo dziękuje, redaktorze Tomczyk za wzbudzanie nienawiści u rolników wobec myśliwych! Tak dalej trzymać! Redaktorze, proszę o artykuł „Jak to Józek od Dobrymów myśliwego widłami zaszlachtował”… Popieram rolników, - tak jak chcecie – róbcie widłami zwyrodnialców! Widłami – jak ”rolnik” każe „gnojów” dźgajcie! Popieram wszystkie autentyczne rolnicze wpisy rolników żądnych działania widłami i widoku dziurawionych zwyrodnialców….. Specjalne wyrazy uznania należą się „Bacy56”. Zachowując „wstrzemięźliwość” baca56 . 17:38:36 pisze: „Nie, nie każdy. Tacy się trafiają na szczęście rzadko„. Należy to zrozumieć, ponieważ „Baca56” jest sam myśliwym od ponad 40 lat. Urodzony w roku 1956 teraz liczy sobie lat 65 … Rolnicy – KTO mógł dostać pozwolenie na broń 40 lat temu???? No KTO? Jedynie ten, co aktywnie popierał jedynie słuszną linię…. Może i nie „zwyrodnialec”, ale … my, miastowi, dziękujemy redaktorowi Tomczykowi za podtrzymywanie nienawiści rolników do myśliwych i za „obnażanie” tych, co są „wstrzemięźliwi”. Słowa rolników, które cytuję powyżej, to miód na moje serce…..
    • Brat wujka Staśka 2021-10-02 07:08:31
      Rzetelny i bezstronny artykuł,nie rozumiem czego oczekujesz od autora.Czy miał napisać że dobrze się stało,gdyż jałówka za dużo co2 pierdami produkowała zatruwając unię?
  • rolnik 2021-09-29 12:59:23
    gdyby się to mi zdarzyło natychmiast bym ślepego zwyrodnialca przebił widłami! pomylił bym z gnojem a w tym wypadku to nawet nie pomyłka bo to nie są ludzie ale gnoje!
  • gienek 2021-09-29 12:57:26
    każdy tzw myśliwy to sadystyczny zwyrodnialec,to nie człowiek,to sadystyczna bestia!
    • baca56 2021-09-29 17:38:36
      Nie, nie każdy. Tacy się trafiają na szczęście rzadko.
      • R 2021-09-29 18:39:25
        Rzadko ? Jakiś myśliwy postrzelił niedawno o ile się nie mylę 15-latka, jakiś inny postrzelił Konia światowej klasy w ujeżdżeniu NATURALNYM, inny postrzelił klacz która miała własne źrebię. Źrebak niestety bardzo tęsknił za swoją matką i dalej dochodzi do siebie. To oczywiście jedynie kilka z wielu przypadków które mogłabym wymienić. Zatkało kakao?
      • Marek 2021-09-29 19:26:40
        Francuscy myśliwi w ostatnich 20 latach zastrzelili ponad 20 osób. Nadal uważasz że tacy myśliwi to rzadkość?
  • Janek 2021-09-29 12:56:13
    tych zwyrodnialców trzeba zwalczać wszelkimi legalnymi sposobami i dążyć do delegalizacji tej przestępczej organizacji dla sadystów,należy też im odbierać dzieci tak jak pedofilom!
    • Mirek 2021-09-29 13:12:21
      Masz tyle do gadania co nic😉
    • baca56 2021-09-29 17:41:00
      A rozrastającą się bez ograniczeń populację np. dzików jak zamierzasz regulować? Trucizną czy napalmem?
      • Fin 2021-10-04 00:22:10
        Nie wpieprzaniem się deweloperką w lasy i puszcze.