W konkursie zostały nagrodzone stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. W tym roku wśród najlepszych wystawców znalazły się trzy firmy. DGA Energia Sp. z.o.o. pełniła rolę głównego wystawcy i jako jedyna zaprezentowała ekspozycję połączoną z panelem dyskusyjnym otwartym dla wszystkich zainteresowanych.

Na stoisku DGA Energia znajdowała się ekspozycja modelowej biogazowni w rzeczywistych wymiarach wraz z urządzeniami towarzyszącymi. Dzięki temu firma skupiła w jednym miejscu i zaprezentowała wszystkie elementy instalacji, które pozwoliły dać szerszy pogląd potencjalnym klientom na to, jak wygląda i działa biogazownia.

Wśród pozostałych laureatów znalazła się firma Big Dutchman Polska Sp. z.o.o., która prezentowała głównie nowoczesne systemy wolier dla kur niosek do chowu podłogowego i z wolnym wybiegiem. Trzecią nagrodę otrzymało Przedsiębiorstwo Handlowe POLNET Sp. z.o.o. za przedstawienie pokazowej chlewni, w której znajdowały się niezbędne urządzenia dla wszystkich grup wiekowych trzody chlewnej.

Na wszystkich stoiskach przedstawiciele firm odpowiadali szczegółowo na pytania interesantów, a także pomagali rozwiązywać problemy związane z produkcją zwierzęcą za pomocą nowoczesnych rozwiązań.