PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Narodowe Wyzwania w Rolnictwie 2017 okiem kamery - to trzeba zobaczyć!

V konferencja „Narodowe wyzwania w Rolnictwie” już za nami. Tym razem w naszym największym spotkaniu z rolnikami na PGE Narodowym wzięło udział blisko 1100 osób i niemal 200 gości równoległej konferencji organizowanej przez redakcję portalu „Sady i ogrody”.Dziękujemy naszym czytelnikom za tak liczny udział w corocznej konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie”. Przygotowaliśmy dla Was bardzo bogaty program, w którym poruszyliśmy wiele kluczowych dla rolnictwa tematów - nie tylko bieżących, ale też wybiegających w przyszłość. Spotkanie otworzył minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel, który podsumował dotychczasowe dwa lata i plany działań resortu na przyszłość. Kilkudziesięciu znamienitych prelegentów wzięło udział w szeregu sesji tematycznych. Rozmawialiśmy o polityce, ekonomii, agrotechnice, produkcji zwierzęcej i maszynach rolniczych – streszczenia tych wystąpień i tematów poruszanych na poszczególnych sesjach zamieszczamy na bieżąco na farmer.pl.

Rolnicy mieli okazję nie tylko wysłuchać ciekawych wystąpień, ale też spotkać się i porozmawiać z najlepszymi specjalistami w branży. Dzięki licznym partnerom konferencja była też okazją do zapoznania się z nowymi produktami dla rolnictwa m.in. z zakresu ochrony rośli czy nawożenia. Cieszy nas, że grono osób uczestniczących w konferencji stale się powiększa. To dla nas dowód, że tak duża impreza jest potrzebna, a tematyka trafna. Wszystkich, którzy nie mogli być z nami na PGE Narodowym 20 listopada zapraszamy do obejrzenia zapoznania się ze szczegółowymi relacjami TUTAJ i obejrzenia krótkiego filmu oraz relacji foto.

 

 Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (3)

 • Dzik😀😀😀😀😀 2017-11-26 09:53:38
  Panie Lowiecki, koła łowieckie dzieżawiąc dany obwód łowiecki (dzierżawa jest dobrowolna) zobowiązują się do prowadzenia racjonalnej gospodarki łowieckiej. Racjonalna gospodarka łowieckachyba nie polega na tym, iż stada dzikiej zwierzyny głównie dzików niszczą bezkarnie uprawy rolne, w poszukiwaniu pokarmu docierają do miast niszczą pobocza dróg, niszczą skwery, parki. Niszczą również trwałe ogrodzenia, w wielu przypadkach mieszkańcy wiosek po zmroku boją się wychodzić z domu. Racjonalna gospodarka łowiecka nie polega na tym aby uprway rolne jak mozajka były grodzone bo inaczej lepiej nie siać lub nie sadzić.Jeżeli obecne Prawo łowieckie to z 1995r było by przestrzegane to myślę, iż nie było by problemu z ASF, ani nie było by wyroku Trybunału konstytucyjnego z 2014r mówiącego, iż art 27 w/w prawa jast nie konstytucyjny. Można by wiele jaszce pisać ale po co, np iż koszty polowań w naszym kraju wynoszą od 3 do 5 % w porównaniu z niektórymi krajami starej UE, myślę że nie trudno się domyślić dla czego. Nie uogólniam tego do wszystkich kół lowieckich bo myślę, iż są takie które prowadzą racjonalną gospodarkę łowiecką.😱😱😱😱😱
 • Lowiecki 2017-11-26 06:53:00
  a czy ktoś ci zabrania zostać myśliwym i pilnowania swoich upraw?
 • Dzik😀😀😀😀😀 2017-11-24 20:21:11
  A gdzie zmiana bezprawia łowieckiego czyli WZORCOWEGO MODELU _ przykładu dla CAŁEJ EUROPY jak zwijać własne rolnictwo.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.207.102.38
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum