PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Nastolatek bez prawa jazdy za kierownicą ciągnika rolniczego

Nastolatek bez prawa jazdy za kierownicą ciągnika rolniczego Policja przerwała przejażdżkę chłopców ciągnikiem, fot. Policja

Policjanci zatrzymali 14-latka, który kierował ciągnikiem rolniczym po drodze publicznej. Obok siedział jego 13-letni brat.



Funkcjonariusze z posterunku w Werbkowicach, w powiecie hrubieszowskim (woj. lubelskie) otrzymali zgłoszenie, że dzieci bez uprawnień jeżdżą ciągnikiem po drodze publicznej w miejscowości Wilków.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce i zatrzymali opisywany pojazd, okazało się, że za kierownicą siedzi 14-letni chłopiec, a na siedzeniu obok jego 13-letni brat.

Funkcjonariusze przerwali przejażdżkę, a sprawę skierowali do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (56)

  • Kierowca 2019-09-09 15:09:38
    Jeszcze rolnicy dają przyzwolenie na takie coś. Co za patologia.
  • Tim 2019-09-08 11:52:55
    @Rolnik Poczytaj sobie kodeks drogowy a nie robisz z siebie błazna i bronisz przestępców. Zobaczymy jak ta sprawa się zakończy ale Ty pewnie dalej będziesz cwaniakował i ich bronił. Na szczęście nie Ty chłopki ustalasz przepisy. Niech sobie gówniarze jadą po twoim kopcu czy gnojowniku co mnie to obchodzi ale z drogi won.
  • Marek 81 2019-09-08 10:54:04
    Ło matko bosko .W latach 90 gdy mòj ojciec był w szpitalu to w wieku 13 jeździłem po drogach publicznych . Nie dla przyjemności i nie dla zabawy tylko dlatego że ktoś robotę musiał zrobić . Nawet policja mnie zatrzymywała i tylko mòwili żebym ostrożnie jechał. Teraz robił bym to samo , a takie artykuły niech sobie w buty wsadzą.
    • VIP 2019-09-08 11:45:25
      @Marek81 Widać że jesteś zacofany. Wtedy były inne czasy na drodze to się w piłkę grało. Dziś przy takim ruchu na drogach nie ma miejsca na takie coś. Na szczęście to nie chłop będzie ustalał prawa.
  • Rolnik 2019-09-07 21:53:19
    Oj jaki tu lament oferm które na kursie na prawo jazdy muszą się uczyć do czego służy sprzęgło i jak się skręca kierownicą. Taki 14 latek bez prawka na traktorze i tak stanowi 100 razy mniejsze zagrożenie niż przeciętny kierowca BMW z prawem jazdy... hehe A tak na marginesie kto nie zdaje prawka za pierwszym razem to jest (...) a nie kierowca...
    • VIP 2019-09-08 08:24:29
      @Rolnik Żałosny jesteś w tej obronie przestępców. Tak cwaniakujesz ale jak potem jest wypadek to nie ma nikogo. Co ma piernik do wiatraka? Są przepisy trzeba zdawać prawo jazdy a Ty chcesz jakieś nowe ustalać? Gówniarze na traktory i na drogi? Niech się uczą na polnej drodze a nie na poblicznej gdzie jadą rodzice z dziećmi. Pewnie też szczyle cwaniakowali i się popisywali dobrze że ktoś to zgłosił. Ps. Twierdzisz że młodzi tak dobrze prowadzą to poczytaj sobie jakie wypadki powodują. Nawet na polnej drodze rozjeżdżają swoich braci więc gdzie jeszcze na drogę chcą się pchać? Kara ich nie ominie.
      • Rolnik 2019-09-08 08:45:50
        Sam jesteś żałosny. Przeczytaj to co napisałeś i przyjmij do wiadomości że polna droga też jest drogą publiczną na której także trzeba mieć prawo jazdy. Porównaj wysokość OC na ciągnik i samochód to wtedy może zrozumiesz kto stanowi większe zagrożenie na drodze. To że ty Very Impotent Person cwaniakujesz na drodze to nie oznacza że oni też tak robili.
      • VIP 2019-09-08 09:27:53
        @Rolnik Przyjmij ośle do wiadomości że prawo jest równe dla wszystkich. Ty jesteś imbecyl.... Skoro chcesz się targować kto stanowi większe zagrożenie na drodze. Trzeba ścigać tak samo pijanych, piratów itd. Jest temat o szczylach za kierownicą więc innymi się nie zasłaniaj tylko pisz o tych przestępcach. Nie będziesz tutaj nowych praw ustalał bo zwyczajnie za głupi na to jesteś. Przepisy ustalił ktoś mądrzejszy Ty pe...
      • VIP 2019-09-08 11:49:35
        @Rolnik Nie pierwszy raz widzę że jesteś ograniczony umysłowo. Tak trudno ośle to zrozumieć na prosty chłopski rozum że na polnej drodze mi nie przeszkadza jak sobie ćwiczą ale nie jak jada na asfalt? Czy masz aż takie braki? Ograniczony? A Wy bronicie szczurów jak by to normalne było. Już dawno takiego głupka nie spotkałem jak Ty.
      • Rolnik 2019-09-08 16:13:06
        @Very Idiot Person. Brawo, zatoczyłeś koło i w swojej głupocie sam zaprzeczyłeś temu co wcześniej napisałeś. To teraz ty ustalasz prawo i to gdzie ma być przestrzegane? Złapali dwóch łebków na drodze która niewiele aię różni od drogi polnej a ty przeżywasz jakby urządzili sobie rajd po ruchliwej drodze krajowej. Dorośnij albo skończysz na budowie albo przy sprzątaniu ulicy...
      • VIP 2019-09-08 16:36:14
        @Rolnik całe szczęście takie nieuki niedorobione jak Ty nie ustalają zasad. Tutaj możesz sobie podskakiwać wiejski cwaniaczku. Nawet wsiuru nie masz pojęcia jakie zagrożenie stwarzają takie lepki. Niech wszystkich 12 latków wypuszcza na drogę to zobaczymy co potrafią tylko podaj dzień abym wtedy na drogę nie jechał. Co za idiotą jesteś @Rolnik ręce opadają no idiotą.
  • Krzysztof 2019-09-07 18:44:02
    Jak byłem nastolatkiem całe wakacje spędzałem u dziadka by ruskim Władzimircem pojeździć.Dziś nastolatek na traktorze to sensacja i zbrodnia przeciw ludzkości .
    • Ding 2019-09-07 19:36:15
      Na szczęście takie zdanie mają tylko takie chłopki jak Ty. Reszta normalnego społeczeństwa nie jest za przyzwalaniem na łamanie prawa.
      • Krzysztof 2019-09-08 05:58:44
        A co to jest prawo , szczególnie we współczesnej Polsce ?
      • KOD 2019-09-08 07:32:06
        Cóż za ideologia. Prawda jest taka że większość ludzi czy to na wsi czy w mieście prowadziła jakiś pojazd (motor, samochód, ciągnik) bez uprawnień. A ty tu wyjeżdżasz ze swoim idiotycznym tekstem jakby chodziło o złodziejstwo czy rozboje...
      • Ding 2019-09-08 08:18:23
        @KOD Jesteś zwykłym cwaniaczkiem który przyzwala na łamanie prawa. Śledź tą sprawę do końca to zobaczymy kto miał rację. Pewnie ich poklepią po ramieniu i wypuszcza niech jadą sobie dalej. Jakiś Ty głupi jest.
      • Krzysztof 2019-09-08 09:21:01
        My nie mamy państwa prawa tylko państwo lewacko- socjalne , w którym na ludzką wolność i odpowiedzialność nie ma miejsca.Socjaliści założyli nam kaganiec i dla niepoznaki PRAWEM nazywają.Udział czternastolatka w marszu sodomitów jest OK i europejskie , a jazda młodzieńca traktorem zbrodnią przeciw ludzkości.
      • KOD 2019-09-08 09:24:44
        Na nic nie przyzwalam tylko stwierdzam fakty. Kto nigdy nie prowadził bez prawka niech pierwszy rzuci kamień. Chyba, że jesteś jednym z tych którzy nie mieli na czym potrenować jazdy. Co tu dalej śledzić? Spotka ich kara. Przecież nikt nie liczy na to że wszystko rozejdzie się po kościach.
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 100.26.182.28