Rozwijamy się! Gieldarolna.pl to starsza siostra farmer.pl - portalu nowoczesnego rolnika. Jest jednym z najstarszych i największych serwisów ogłoszeń rolniczych w Internecie. Aktualnie w bazie znajduje się ok. 12 tysięcy bezpłatnych ofert w tym pewna część jest premiowanych. W ostatnich dniach serwis odświeżył swój nieco już przykurzony wizerunek. Na użytkowników czeka nowa giełda, z wieloma nowymi funkcjonalnościami. A to i tak pierwszy etap unowocześnień serwisu. Z nowymi zapoznacie się już w najbliższych miesiącach.

Sprawdźcie, czy i Was zachęci uproszczona kategoryzacja. Dzięki niej serwis jest przejrzysty, a korzystanie z niego nie nastręcza żadnych trudności. Na pewno się w nim nie zgubicie, a co najważniejsze – nie zapodziejecie ogłoszeń, którymi jesteście zainteresowani. Wszystkie można przechowywać w „schowku” , do którego zajrzycie, kiedy z wielu interesujących was ofert wybierzecie te najlepsze. Nie bójcie się, że zginiecie w gąszczu ogłoszeń. Wyszukiwarka jest tak skonstruowana, że na pewno nie zabłądzicie. Wyszukuje słowa kluczowe nie tylko w tytule, ale i w treści ogłoszenia

Inna istotna kwestia bezpieczeństwa. Nie traficie na nieuczciwych kontrahentów. Aby zamieścić ogłoszenie należy się najpierw zarejestrować. Ogranicza się zatem przypadkowość osób korzystających z serwisu.

To tylko niektóre z nowości. Najlepiej zajrzyjcie sami i ubijcie niezły interes!

Źródło: farmer.pl