Dla wszystkich, którzy zechcą się z nami bawić pojawi się farmerowe koło fortuny, które gwarantuje moc dobrej zabawy i liczne nagrody do wygrania. Chętnych do gry zapraszamy każdego z trzech dni w godzinach od 11.00 do 15.00.

Oprócz tego zachęcamy do dzielenia się swoimi zdjęciami z Farmerem na Facebooku. Wystarczy, że wrzucicie zdjęcie z targów i oznaczycie je tagiem farmer.pl i sadyogrody.pl, a otrzymacie kupon na przepyszną watę cukrową, którą będziemy kręcić na naszym stoisku. Jeśli jesteście fanami Instagramu, to będziemy mieć dla Was specjalną ramkę - idealną do pamiątkowych zdjęć.

Przypominamy, że Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech rozpoczną się w piątek i potrwają do niedzieli. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ targi mają już ćwierć wieku. W tym roku odwiedzający poznają nowości branży techniki rolniczej - najnowsze ciągniki z wyposażeniem godnym XXI wieku, a liderzy rynku rolniczego przywiozą do Kielc setki sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin - słowem wszystkiego, czego polski rolnik z małego, średniego czy dużego gospodarstwa potrzebuje, by rozpocząć wiosenny sezon 2019. Zakres branżowy wystawy wyczerpuje wszelkie potrzeby gospodarzy.

Do zobaczenia!