PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Pijany traktorzysta przyjechał na cmentarz

Pijany traktorzysta przyjechał na cmentarz Kompletnie pijany traktorzysta wiózł na przyczepie dwie kobiety, Foto: Policja

Autor: Grzegorz Tomczyk

Dodano: 31-10-2020 08:05

Tagi:

Ponad 2,5 promila alkoholu miał w organizmie traktorzysta, który przyjechał na cmentarz z dwoma pasażerkami na przyczepie.



Ponad 2,5 promila alkoholu miał kierujący ciągnikiem, który w tym stanie wybrał się na cmentarz Rakszawie, w powiecie łańcuckim - donosi podkarpacka Policja. W dodatku mężczyzna nie jechał sam - towarzyszyły mu dwie kobiety, które przewoził na przyczepie.

Policjanci udali się pod wspomniany cmentarz po telefonie od kierowcy, który mijał jadący całą szerokością drogi ciągnik i podejrzewał, że kierujący jest pijany.
Jego podejrzenia się potwierdziły. 41-letni mieszkaniec gminy Rakszawa nie dość, że wydmuchał 2,5 promila, to nie posiadał także uprawnień do kierowania, bo prawo jazdy zatrzymano mu wcześniej, również za jazdę w stanie nietrzeźwości.


Teraz mężczyzna za nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nie tylko za jazdę po pijanemu, ale tez narażenie życia dwóch pasażerek.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (16)

  • Wiejskie chlanie 2020-10-31 19:49:51
    Norma na wsi
  • O! 2020-10-31 19:21:06
    W następnych wyborach wybierzmy PO, bo oni nie zamkną żadnego cmentarza. Mało tego! Obiecują, że nie tylko nie zamkną istniejących, a wręcz otworzą kilkanaście nowych!
    • Saletra 2020-10-31 20:23:13
      Pisz co chcesz wyborco PiS ja za PO nie jestem ale za ich kadencji takiego burdelu jak teraz jeszcze nie było. Żeby telewizja Państwowa została całkowicie przejęta przez partię Rządząca i jesteśmy skazani na fałszywe informacje? W jakim kraju my żyjemy! Za PO też kradli ale takiego zakłamania jak teraz jeszcze nie było.
      • O! 2020-10-31 21:07:50
        Pisz co chcesz wyborco PO ja za PIS nie jestem ale za ich kadencji był taki sam burdel jak teraz, tylko złodziejstwo było większe, ale lepiej ukrywane bo i złodziej mądrzejszy i bardziej profesjonalny.Kradli vat i Tusk go podniósł, zajechali OFE, mnożyli afery okradające ludzi z oszczędności jak chociażby Amber Gold, czy podatek od oszczędności, podwyższenie wieku emerytalnego. Sprowadzali zboża, dołowali ceny prod. rol. Polska dla nich to państwo teoretyczne i ch..d... i kamieni kupa Ogromne przekręty na paliwie . U mnie za PO złapali złodziei co kradli paliwo z cysterny kolejowej idącej z Rosji. Mieli wypompowane 2tys na samochodzie, a okazało się , że nie ukradli, a doleli, bo mimo to w cysternie było 3tys więcej niż deklarował list przewozowy. Sprawę ukręcono Ja mam dobrą pamięć, a posądzać kogoś o sympatię z POPSL, czy PIS nie znając go łatwo. Już pisałem w którymś komentarzu, że dla takich jak ja, co ani POPSL, ani PIS Wybory następne to niewielki wybór. Dla ciebie są twoi idole z PO! Pozdrawiam!
      • Saletra 2020-10-31 22:18:30
        @O! I tego wszystkiego dowiedziałeś się na TVPiS. To zwracam honor. Politycy PiS są przecież tacy kryształowi przez te kilka lat a kradli tylko poprzednicy. Na szczęście mamy teraz złote czasy dobrej zmiany i wszystkie afery wypłynęły na jaw. Pieniądze odzyskane na aferach Robin Hood Prezes rozdał dla ludu w postaci 500+ i trzynastek. Rolnicy nigdzie nie strajkują a od Tatr po Morze Bałtyckie wszyscy wychwalają PiS. Pomysły typu 5 dla zwierząt to tylko dla dobra rolników bo jak głosi TVPiS większość rolników jest Za. Strategia walki z Covid to już bije inne Państwa na głowę bo przecież gdzieś tam w Świecie jest gorzej. Asf przez te 5-6 lat PiS już dawno zwalczył bo przecież jak sama nazwa wskazuje "Afrykański Pomór" to choroba egzotyczna i nie dotyczy naszego Kraju. Naród na cmentarze nie ma wstępu bo tam największe zagrożenie Covid ale pewnie jutro sam Prezes zaryzykuję i pójdzie limuzyną na cmentarz z tą samą obstawa która broniła wczoraj jego domu przed tłumem ludzi którzy chcieli całować go po stopach za ten dobrobyt który wprowadził. Dobrze że są tacy ludzie jak Ty którzy szybko wyprowadzają mnie z błędu i przypominają że żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym. Pozdrawiam
      • Rolnik 2020-10-31 22:58:25
        @Saletra a kto w dzisiejszych czasach czerpie informacje z telewizji? W ogóle kto i co ogląda w telewizji? Przecież to sama tandeta... Głupkowate programy dla debili, moderowane wiadomości + masa kretyńskich reklam...
      • Roki 2020-11-01 08:24:40
        @Saletra Obawiam się że trafiłeś na najbardziej zacięty elektorat PiS i raczej @O! Nie wyłapie Twojego sarkazmu.
      • O! 2020-11-01 09:45:47
        Saletra, dyskusja z tobą traci sens, bo nie czytasz ze zrozumieniem moich komentarzy, tylko jak mantrę powtarzasz swoje przekonania. A co do łapania sarkazmu, to ani saletra, ani roki nie łapie dowcipu o otwarciu nowych cmentarzy. Macie ciężki pomyślunek, ale tak bywa u zaprzysięgłych zwolenników PO
      • Saletra 2020-11-01 10:04:34
        @O! Ale powiedz co można innego odpisać na dowcip na POZIOMIE TVPiS? Ja uważam że było to niestosowne i wysoce niesmaczne. No chyba że zakładasz iż po zakończeniu Rządów Dobrej Zmiany będzie naprawdę potrzeba budowy wielu cmentarzy więc to nawet nie będzie obietnica wyborcza a konieczność ich budowy.
      • Saletra 2020-11-01 10:08:40
        @Roki Ja wiem że najtwardszego elektoratu PiS do niczego nie przekonam i nawet nie mam takiego zamiaru. Mam też takich znajomych co życie oddali by za swoje przekonania związane z PiS. Także doskonale dlatego piszę tylko sarkazmem. Szczerze to przestałem chodzić na wybory więc za nikim nie agituje.
  • PABLO 2020-10-31 18:12:54
    KOZAK !!!
  • Emilijann 2020-10-31 16:09:35
    Woj świętokrzyskie gm Wodzisław miejscowość Nawarzyce cmentarz parafialny otwarty chadel zniczmi i chryzatemami kwitnie ludzie tłumnie na cmentarzu
    • Ja 2020-10-31 16:33:58
      Przeszkadzają ci te otwarte cmentarze to bierz łańcuch i kłódkę zamknij nią bramę cmentarną , będziesz zadowolony, a nie tu kapujesz na innych.
      • Emilijann 2020-10-31 17:26:11
        Stwierdzam fakt obiektywistyczny
  • Dno 2020-10-31 09:18:29
    Nic mu nie zrobią bo to był alarm i każdy się ratował jak mógł.