PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Pomocnika rolnika przejechał na polu ciągnik

Pomocnika rolnika przejechał na polu ciągnik
Poszkodowany został śmigłowcem przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł, zdjęcie ilustracyjne: OSP Trzebunia

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło w trakcie prac polowych w gminie Międzyrzecz (woj. lubuskie).



Wypadek miał miejsce 1 lipca, w jednym z gospodarstw we wsi Pniewo, w powiecie międzyrzeckim. Jak donosi Gazeta Lubuska, cofający ciągnik najechał na 62-letniego robotnika w trakcie prac polowych. Mężczyzna upadł, a traktor przejechał mu po nogach i miednicy.

Ze względu na poważne obrażenia poszkodowanego, na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał 62-latka do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało uratować się życia pacjenta.

Jak poinformowała Komeda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu, kierowca ciągnika był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora badają okoliczności i przyczyny tragedii.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (9)

  • Xxx 2019-07-04 17:19:40
    Psiarnia do tego nie odprowadza składek
  • Ja 2019-07-03 14:55:18
    Nic dziwnego jak 62 latek pracuje na polu a 55 letni nauczyciel idzie na emeryture to musi dochodzic często do tragicznych wypadkow. PiS się cieszy bedzie więcej na pincet plus a nauczyciele wypadków po 60 w pracy nie powoduja to im się nalezy wcześniejsza emerytura bo tak nie zgina w pracy.
    • Jula 2019-07-03 20:12:00
      Jadu masz w sobie całe pokłady to niesamowite i zapewne jesteś kotolikiem bardzo wierzącym
      • Ja 2019-07-04 12:33:08
        Prawda boli. Nie pasi Ci coś Julu. Patologia Ci się nie podoba a rząd ją promuje.
    • Ja 2 2019-07-03 22:25:34
      POKO, KOD CZY PO?
    • zzz 2019-07-04 13:30:46
      czlowieku nie placz, kazdy ma wybor. chcesz wczesnej emerytury idziesz za nauczyciela, policjanta itp. chcesz zapierdalac do smierci zostajesz rolnikiem czy innym robolem, chcesz zyc jak lord idziesz za ksiedza. proste jak drut, a nie placz ze inny ma lepiej
      • Ja 2019-07-04 14:07:36
        Wiesz co to jest sprawiedliwość społeczna, ja jak zostałem rolnikiem wiek emerytalny rolników wynosił 60 lat i wchodząc w KRUS opłacając 40 lat składki mi się to należy jak psu buda. Na żadne tam 65 lat się nie pisałem jak ty masz zdrowie i chcesz chapać do śmieci to twoja sprawa tylko uważaj żebyś ni został przejechany przez ciągnik bo nie dożyjesz tej starości.
      • Ja 2019-07-05 09:24:30
        PO razem z PSL-em gwoli ścisłosci. Niestety i PiS nie jest lepszy dla rolników mógł poprzec w calości projekt prezydenta Dudy jednak nie potraktował rolników jak drugi sort i zmienił ustawę.Suma sumarum to ja nic nie skożystałem na obniżeniu wieku emerytalnego przez PiS bo i tak rolnicy w wresji złego PO razem z Pesl- em mogli przechodzic na tz wcześniejsze emerytury od wieku 65 lat. Ale co tam zaraz znajdą się krytycy ze to były glodowe stawki jakby emerytury rolnicze były kiedykolwiek wysokie. A o to już nie mozna mieć pretensji do nikogo bo jaka wpłata taka i wypłata. Tak jak pisał przedmówca wchodząc w KRUS i opłacając grosze licz tylko na groszową emeryture. Tylko nie obracajmy kota ogonem jak PO z PSL wypłacało emerytury to były grosze urągające honorowi rolnika a jak robi to PIS to już jest prawie eldorado takie są te emerytury wysokie.Taka jest teraz narracja PiS na temat emerytur rolniczych.
      • Robol 2019-07-06 05:38:57
        To wymyśliłaś nie ma co.A zamiast po drodze będziesz po lace jeździł bo sami nauczyciele będą.Weź się zastanów co piszesz inteligencie.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.80.3.192