PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Poseł Kołakowski odszedł z klubu PiS, będzie posłem niezrzeszonym

Poseł Kołakowski odszedł z klubu PiS, będzie posłem niezrzeszonym fot. Fotophoto z shutterstock

Poseł Lech Kołakowski poinformował we wtorek, że odszedł z klubu Prawa i Sprawiedliwości i będzie posłem niezrzeszonym. Oświadczył, że jego odejście jest związane z tzw. "piątką dla zwierząt".



Kołakowski powiedział dziennikarzom, że złożył w gabinecie marszałek Sejmu Elżbiety Witek pismo, w którym poinformował, że "z dniem 24 listopada 2020 roku zostaje posłem niezrzeszonym Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej".

- Będę posłem niezrzeszonym, będę pracował dla mieszkańców Polski, regionu, chcę pomagać ludziom płacącym podatki tak, aby czuli się w Polsce znacząco lepiej niż obecnie - zadeklarował.

Zapytany, dlaczego opuścił klub PiS, Kołakowski odpowiedział, że zrobił to w związku z sytuacją dotyczącą tzw. "piątki dla zwierząt" oraz zapowiedziami kolejnych projektów poselskich w tej sprawie. - Dotyczy to bezpośrednio mojej osoby, jak również kierownictwa ugrupowania, o której w tej chwili chciałbym nie mówić - dodał poseł.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (9)

  • Beata 2020-11-24 15:33:43
    Przez tych okupantów tracimy środki do życia jednak ciemnotę z ciemnogród ciągle ich popiera
  • Suweren 2020-11-24 15:05:18
    W PiS-ie może i kradną ale chociaż się dzielą
    • Wodo 2020-11-24 17:25:06
      Ty, to może ja Ci coś ukradnę, a potem trochę Ci oddam. Będzie dobrze?
    • baca56 2020-11-24 17:25:50
      Za PO kradli, ale pozwalali kraść innym. Jak komuś nawet kraść się nie chciało, to głosował na PIS. Ja niestety zawsze byłem po stronie tych okradanych.
  • tak 2020-11-24 13:52:06
    tak się kończy oszukiwanie swoich wyborców ,,, straca większości i wcześniejsze wybory ? jedyne wyjście to odsunąć /kaczyńskiego/ od władzy i odzyskać poparcie wsi ,inaczej po-lewica u władzy ,a dopiero oni pokażą /gdzie raki zimują/
    • Wodo 2020-11-24 17:34:57
      Nie wiem jak mocno interesujesz się polityką, ale musisz zrozumieć pewną absolutną prawdę: to nie partie kradną, ale ludzie, którzy wraz z nią przejmują władzę na wszystkich jej poziomach. I niestety ludzie są ku..wy z prawej z lewej, w środku, wierzący i niewierzący. Wobec tego konieczne jest doprowadzenie do sytuacji, w której politycy będą odpowiadać za swoje czyny i decyzje tak, jak każdy obywatel odpowiada za swoje. A tu masz sytuacje, że dla obywateli są prokuratura i sądy, a dla polityka jest decyzja sejmu o uchyleniu immunitetu i Trybunał Stanu. Żyję już trochę, ale nigdy nie słyszałem, żeby kogoś skazano.
      • rolnik 75 2020-11-24 18:48:05
        zgadzam się politycy mamią obywateli dzielą ich skłócają między sobą. Polityk musi ponosić odpowiedzialność za to co zrobi inaczej dalej będziemy tkwić w tym bagnie teraz przy rządach pisu wszystko widać jak na dłoni
    • o! 2020-11-24 23:50:58
      @wodo, musisz zrozumieć jedno, partia to ludzie, a nie jakiś wydumany twór z kosmosu. O partii świadczą ludzie bo to oni ją tworzą. Z pozostałą częścią twego komentarza pełna zgoda.
      • Wodo 2020-11-25 01:15:56
        Coś Ci umknęło z mojej wypowiedzi?

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.239.242.55