PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Praktykantka zgwałcona w stadninie?

Praktykantka zgwałcona w stadninie? Policja ze względu na dobro śledztwa odmawia na razie komentarzy w tej sprawie, fot. Shutterstock

O podejrzeniu popełnienia gwałtu na 19-letniej dziewczynie poinformowali policję lekarze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gorlicach. Poszkodowana odbywał praktyki w Stadninie Koni Huculskich w Regietowie.



Według informacji przekazanych przez "Gazetę Krakowską" zgłoszenie miało miejsce w miniony piątek rano. Praktykantka nocowała na terenie stadniny w Regietowie, w gminie Uście (woj. małopolskie), skąd uciekła do pobliskiej karczmy. Obsługa lokalu udzieliła jej schronienia i pomocy, oraz zawiadomiła rodzinę młodej kobiety. Rodzice odebrali córkę i pojechali z nią do szpitala w Gorlicach.

Jak czytamy w relacji GK, dziewczyna znajdowała się w bardzo złym stanie psychicznym. W obecności psychologa poszkodowana została przebadana ginekologicznie, pobrany został od niej materiał do badań. Pracownicy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego poinformowali gorlicką komendę policji o podejrzeniu popełnienia gwałtu. Poszkodowana miała wskazać sprawcę.

Policja i prokuratura ze względu na dobro śledztwa i pokrzywdzonej odmawia na razie komentarzy w tej sprawie. O postawieniu ewentualnych zarzutów będzie można mówić dopiero po przesłuchaniu poszkodowanej przez sąd.

Portal Fakt donosi z kolei, że wyjaśnienie tej bulwersującej sprawy napotyka od początku problemy, bo prokurator rejonowy w Gorlicach poprosił prokuratora okręgowego o wyłączenie z tej sprawy, ze względu na znajomość z właścicielem stadniny w Regietowie. Według Faktu podejrzanym o gwałt ma być osoba powszechnie znana i wpływowa.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (14)

  • Ziutka 2019-07-11 22:34:29
    Ach, ach! Przypomniało mi się!. 36 lat temu i 4 miesiace też zostałam zgwałcona w tej okolicy. Może to ten sam mnie zgwałcił? Jak myślicie? Zgłosić się do prokuratury i dołączyć do sprawy? Może i mnie coś skapnie z tego? Facio ponoć kasiasty
  • stan 2019-06-23 11:47:32
    Aha przypomniało mi się .W Pietrzykowicach k. Żywca 6 ogrów (w tym synuś wicewojewody z PSL) upoiło alkoholem do nieprzytomności 16-latkę i przez 2 dni gwałciło w domu dokonując obrażeń ciała i podrzuciło nieprzytomną na przystanek i sąd w Bielsku uznał ,że to nie był gwałt bo ofiara się nie broniła .HORROR.Dostali po 2 lata w zawieszeniu.HORROR.Po interwencji Ziobry dostali po 3,5 ROKU BEZWZGLĘDNEGO.Proszę porównać to z tym w Hiszpanii.
    • As 2019-06-23 12:07:16
      Takie czasy, a u nas martwią się czy oprawca psychopata ma iść w kajdankach czy też nie. Ofiar przestępstw nikt o nic nie pyta.
      • Biznes to biznes 2019-07-11 22:13:51
        Jakich przestępstw? Jakich ofiar? Tu jedyną ofiara jest dziadziuś 70 lat którego paniusia pomówiła o gwałt. Już to widzę jak 70 lat dziadek rzuca się na młodą , sprawną 19 latkę , walczy z nią żeby zedrześ z niej ubranie i rozewrzeć ją siłą żeby zgwałcić i żadne ślady walki na ciele nie zostają ani paniusi ani pana. Pan majętny a dziewuszka bidunia i wyczytała w co zrobić żeby sie ustawić życiowo. Dziadziuś łasy na towarzystwo panienek jak to dziadziuś, ale gewałt to juz sprawa czysto biznesowa
      • Arni 2019-07-11 22:27:49
        @Biznes to biznes jak ktoś Twoja córe przele.. to inaczej będziesz śpiewał ......
  • stan 2019-06-23 11:05:03
    OSTATNIO W HISZPANII ZA GWAŁT ZBIOROWY DOSTALI PO 15 LAT.choć sąd nie chciał tego uznać za gwałt bo wcześniej 18-latkę upili i nie mogła się bronić,Po ulicznych protestach sąd,, zmądrzał "i dał po 9 lat ale ulica uznała ,że mało i ostatecznie staneło na 15 .tak należy działać zpolskimi sprzedajnymi sędziami.
    • Ziuta 2019-07-12 01:04:07
      Ale tam nie było pomówień tylko gwałt. Tutaj nie ma szans żeby dziadek zgwałcił młodą i to bez śladów. Zwykły biznes. Teraz bardzo popularny. Przy pomocy prokuratury ustwić sie na życie. Miała pani jechac za granicę? już nie musi. Prokuratura i "sąd" załatwi paniusi regularne przelewy na konto. Życ nie umierać
  • Rolnik 2019-06-20 02:00:43
    Niech go złapie dwóch chłopów i trzyma a trzeci niech go d..a,odechce się gnojowi na całe życie,wyrazy współczucia dla tej młodej osoby
    • ale 2019-06-21 10:34:25
      lepiej zeby zrobil to kon
      • wylajtowany 2019-06-23 06:08:12
        No jakiś ogier się trafil
    • on 2019-06-21 10:36:07
      tylko czubki dają łapkę w dół
  • Edek 2019-06-19 19:06:57
    Wyłapać uja i do celi. Tam się nim mile zaopiekują.
    • Pszczoła 2019-06-19 21:04:00
      Najpierw jeszcze uja do ula! :)