W czwartek zachmurzenie duże lub całkowite, w rejonach podgórskich większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Na północy, wschodzie i południu kraju miejscami słabe opady śniegu, deszczu ze śniegiem lub mżawki; na południowym wschodzie możliwe także opady marznącej mżawki powodującej gołoledź. Temperatura maksymalna od -2 st.C na Suwalszczyźnie, około 1 st.C w centrum do 3 st.C na zachodzie, południowym zachodzie i nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

W nocy zachmurzenie duże lub całkowite, na północy kraju i w rejonach podgórskich większe przejaśnienia. Słabe opady śniegu lub śniegu z deszczem, możliwa marznąca mżawka powodująca gołoledź. Miejscami mgła, lokalnie marznąca i osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -9 st.C na Suwalszczyźnie, około -4 st.C w centrum, do 2 st.C nad morzem. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich.

W piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady mżawki, deszczu lub deszczu ze śniegiem; na południowym wschodzie możliwa marznąca mżawka powodująca gołoledź. Rano lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od -4 st.C na Suwalszczyźnie, około 0 st.C w centrum, do 4 st.C nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

W czwartek w Warszawie zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Niewielka możliwość słabych opadów śniegu lub mżawki. Temperatura maksymalna 1 st.C. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni. W nocy zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Niewielka możliwość słabych opadów śniegu. Temperatura minimalna -4 st.C. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni. W piątek w stolicy zachmurzenie duże, chwilami większe przejaśnienia. Niewielka możliwość słabych opadów śniegu. Temperatura maksymalna -1 st.C. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni.