Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 964 hPa i będzie spadało.

W sobotę w kraju zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami. Opady deszczu, miejscami dość intensywne. Lokalnie możliwe burze. Temp. maks. od 4 st. na północnym wschodzie do 8 st. na południu. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami silny, w porywach osiągający 20-25 m/sek., na zachodzie 30 m/sek., zachodni i południowo-zachodni.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na południu kraju. Opady deszczu, miejscami na południu i północnym wschodzie także deszczu ze śniegiem. Opady lokalnie dość intensywne. Temp. min. od 1 st. w Małopolsce do 4 st. na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami silny, w porywach 20-25 m/sek., na zachodzie 26-33 m/sek., zachodni.

W niedzielę w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu, w Małopolsce i na Suwalszczyźnie także deszczu ze śniegiem. Temp. maks. od 2 st. na wschodzie Małopolski do 6 st. na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami silny, w porywach 20-25 m/sek., na wschodzie 26-33 m/sek., północno-zachodni i zachodni, wieczorem od zachodu słabnący.

W Warszawie w sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i opady deszczu, okresami dość intensywne. Temp. maks. 7 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 22 m/s, zachodni. W nocy zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temp. min. 2 st. Wiatr dość silny i silny, w porywach do 27 m/sek., zachodni. W niedzielę w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. Temp. maks. 4 st. Wiatr dość silny i silny, w porywach do 27 m/sek., północno-zachodni, wieczorem słabnący.

Źródło: PAP