W piątek na południu kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, na pozostałym obszarze, a także w górach, zachmurzenie umiarkowane po południu wzrastające do dużego. Nad samym morzem, a także w górach, po południu możliwy słaby przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 16 st. na północnym wschodzie, około 18 st. nad morzem do 22 st. na południu. Wiatr słaby, na północy kraju umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. W kotlinach sudeckich możliwe mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 6 st. na Suwalszczyźnie, około 9 st. w centrum i na południowym wschodzie do 12 st. na zachodzie i nad morzem; w miejscowościach podgórskich około 5 st. Wiatr przeważnie słaby, nad morzem także umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.

W sobotę na ogół zachmurzenie małe, jedynie nad samym morzem okresami wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna od 20 st. na Suwalszczyźnie, około 24 st., 25 st. w centrum i na południowym wschodzie do 27 st. na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby, na północy także umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

W piątek w Warszawie zachmurzenie małe, chwilami umiarkowane. Temperatura maksymalna 20 st. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 9 st. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

W sobotę w stolicy słonecznie. Temperatura maksymalna 24 st. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni.