W sobotę w kraju zachmurzenie małe, miejscami wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna od 20 st. na północnym wschodzie do 27 st. na południowym zachodzie. Wiatr słaby, na północy umiarkowany, okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni.

W nocy na południu i południowym wschodzie zachmurzenie małe, na pozostałym obszarze umiarkowane, okresami duże. Nad samym morzem możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 10 st. na wschodzie kraju do 14 st. na zachodzie i nad morzem; na Podlasiu lokalnie możliwy spadek temperatury do 5 st., a w rejonach podgórskich około 9 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W niedzielę na południu i południowym wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane, na pozostałym obszarze umiarkowane okresami duże. Nad samym morzem możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 18 st. na wybrzeżu, około 23 st. w centrum do 25 st. na południu kraju. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami porywisty, południowo-zachodni.

W sobotę w Warszawie słonecznie. Temperatura maksymalna 24 st. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 13 st. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

W niedzielę w stolicy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 23 st. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.