W czwartek na zachodzie i północy zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotne opady deszczu, a na północnym zachodzie możliwe burze. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane, bez opadów. Temperatura maksymalna od 14 st.C do 19 st.C, cieplej na zachodzie i południowym zachodzie, tam od 20 st.C do 22 st.C. Nad samym morzem około 11 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami, zwłaszcza podczas burz, porywisty, południowy i południowo-zachodni, na zachodzie i północy kraju skręcający na zachodni.

Noc bez przymrozków

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Postępujące od północnego zachodu przelotne opady deszczu, możliwe burze. Bez opadów na wschodzie i południowym wschodzie. Temperatura minimalna od 7 st.C do 11 st.C, chłodniej na krańcach wschodnich i nad morzem, tam do 3 st.C do 6 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami, zwłaszcza podczas burz, porywisty, z kierunków zachodnich, a na wschodzie kraju południowych.

Prognoza pogody na piątek

W piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami przelotne opady deszczu, miejscami burze. Prognozowana wysokość opadów lokalnie do 15 mm. Temperatura maksymalna od 6 st.C, 7 st.C nad morzem, 12 st.C, 13 st.C w centrum, do 15 st.C na południu i południowym wschodzie. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, z kierunków zachodnich, nad morzem północny.

Pogoda dla Warszawy

W czwartek w Warszawie zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 18 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 9 st.C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowy skręcający na zachodni.

W piątek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, możliwa słaba burza. Temperatura maksymalna 14 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, północno-zachodni i zachodni.