We wtorek na południu kraju zachmurzenie przeważnie duże, w pozostałej części kraju umiarkowane i duże. Na Pomorzu Zachodnim bez opadów. Na pozostałym obszarze opady deszczu, na południu kraju okresami o natężeniu umiarkowanym i tam prognozowana wysokość opadów do 20 mm. Wysoko w górach opady śniegu. Wysoko w Tatrach prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm. Temperatura maksymalna od 9 st. na południowym zachodzie i południu oraz na wybrzeżu do 17 st. na Podlasiu, w rejonach podgórskich chłodniej: od 5 st. do 9 st. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-wschodni i północny. Wysoko w górach wiatr w porywach do 75 km/h.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Opady deszczu, na południu kraju okresami opady o natężeniu umiarkowanym i tam prognozowana wysokość opadów do 15 mm. Na szczytach Sudetów i Tatr opady śniegu. Temperatura minimalna od 3 st. na zachodzie i w kotlinach sudeckich do 7 st. w centrum kraju i 12 st. na wschodzie Podkarpacia. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu dość silny, porywisty, z kierunków północnych. W górach porywy wiatru do 60 km/h.

W środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie w województwach południowych, opady deszczu. Na południowym wschodzie możliwe burze. Na południu kraju prognozowana wysokość opadów do 15 mm. Temperatura maksymalna od 7 st. na terenach podgórskich do 18 st. na wschodzie i 19 st. na Podlasiu i wschodzie Podkarpacia. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu i w czasie burz dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-wschodni.

W Warszawie we wtorek zachmurzenie duże, po południu możliwe większe przejaśnienia. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna 11 st. Wiatr umiarkowany, północno-wschodni i północny. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna 7 st. Wiatr umiarkowany, północno-wschodni. W środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna 15 st. Wiatr umiarkowany, północno-wschodni.